Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Működőképes lehet ez a fajta...

Működőképes lehet ez a fajta edzésterv?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon hosszú idő után sikerült rávegyem magam arra, hogy jó most akkor elkezdek lefogyni, kérdéseim lennének, mivel kissé laikus vagyok a témában. 173 cm vagyok és 88 kg, a testzsírszázalékom kb. 22-27 százalék környékén van (többféle mérésnek köszönhetően). Elsősorban a súlyfeleslegemet szeretném leadni azt a 15 kg-t kb., ehhez milyen edzést javasoltok? HIIT edzésben gondolkoztam (sprint-séta) kb. egy nap 2x15 percet, persze mindenféle cukorban és szénhidrátban gazdag étel és ital hanyagolása mellett. Ha ez megvan, utána szeretnék kondiba járni, és legalább egy 10 kilót visszaszedni izomban. Totális hülyeség amit írtam, vagy működhet ez így? Ha valakinek bármi más javaslata van szívesen meghallgatom (kérlek ne nagyon ekézzetek, tényleg nem vagyok jártas a témában, ez csak az én egy fajta elképzelésem, ami lehet tényleg totális marhaság)! 18/F

2021. nov. 25. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a fokozatosság híve vagyok. Különösen, ha ez ember nulláról indul.
2021. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A sprint sétát nem javaslom, inkább fuss lassan vagy sétálj!
2021. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!