Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Működőképes lehet ez a fajta...

Működőképes lehet ez a fajta edzésterv?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon hosszú idő után sikerült rávegyem magam arra, hogy jó most akkor elkezdek lefogyni, kérdéseim lennének, mivel kissé laikus vagyok a témában. 173 cm vagyok és 88 kg, a testzsírszázalékom kb. 22-27 százalék környékén van (többféle mérésnek köszönhetően). Elsősorban a súlyfeleslegemet szeretném leadni azt a 15 kg-t kb., ehhez milyen edzést javasoltok? HIIT edzésben gondolkoztam (sprint-séta) kb. egy nap 2x15 percet, persze mindenféle cukorban és szénhidrátban gazdag étel és ital hanyagolása mellett. Ha ez megvan, utána szeretnék kondiba járni, és legalább egy 10 kilót visszaszedni izomban. Totális hülyeség amit írtam, vagy működhet ez így? Ha valakinek bármi más javaslata van szívesen meghallgatom (kérlek ne nagyon ekézzetek, tényleg nem vagyok jártas a témában, ez csak az én egy fajta elképzelésem, ami lehet tényleg totális marhaság)! 18/F

2021. nov. 25. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hat sztem van az 20kg felesleg is.. 2x15pvel max 200 kcal egetsz ami nemsok.. Az etrendeden mulik h fogsz e fogyni. Izomban meg 10kgot felszedni nem keves ido..
2021. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen inkább 20 kilót mondanék én is, időm lesz arra bőven, hogy felszedjem izomban a kilókat, de akkor mit ajánlanál, milyen mozgással lehet viszonylag sok kalóriát égetni?
2021. nov. 25. 23:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Ettől nem fogsz sokat fogyni. Kéne zsírégetőt is fuss, tehát minél hosszabb ideig, minél lassabban, alacsony pulzusértéken. tehát kombináld, néha hiit, néha lassú-hosszú
2021. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom kezdd alapból súlyzós edzésekkel mert azzal is rengeteg energiát elégetsz, esetleg sprintelhetsz kicsit edzések után, de csak óvatosan, a többi az étrenden és alváson múlik.
2021. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert lettem lepontozva? 😀 Am sztem kezd el siman a kondit vagy lega edz otthon meg kardiozz(futas,bringa,lepcso) fel orat minimum.. heti 3x legalabb meg figyelj a kajara
2021. nov. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így első kanyarban a fogyásra koncentrálj, aztán, ha az pipa, akkor mehetsz tovább. Ne tűzz ki csak egy célt, és azt vidd véghez. Amire figyelned kell, az az, hogy ne izomvesztés legyen a fogyás. Kardio edzés a legjobb, tehát futás, bringázás, úszás pl. Ezeket minimum heti 5x végezd, és heti 3x legyen meg az 1 óra intenzív sport, a többi is minimum fél óra legyen. Fokozatosan vezesd be, nem baj, ha nem megy ennyi elsőre, de akkor is legyen rendszeres a napi mozgás. Sajna figyelni kell a kalóriabevitelt minimum 2 hétig, aztán már magadnak is be tudod lőni, hogy mennyi az annyi. Sok-sok zöldség és fehérje, kevesebb szénhidrát és zsír.A mozgás nagyon fontos, azt semmiképp ne hanyagold!
2021. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyurassal is egetsz kaloriat.. sot edzes utan egesz nap, kardioval meg csak mig edzel. Ha tobb izom van rajtad alapbol tobbet egetsz akk is ha nem csinalsz semmit. Csak kardiozni hulyeseg... meg az is jobb ha csak gyursz. A tzs ugyis a kajan mulik. Foleg ha vegul ugyis az izmosodas a cel.
2021. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de nekem az jött le, hogy nincs valami hú de nagy kondiban a kérdező. Szerintem jobb kardióval elkezdeni, aztán idővel mellé beépíteni a súlyzós edzést is. Keverve a legjobb hosszú távon, főleg, ha izomépítés a végső cél.
2021. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Plusz a kardiot könnyebb beépíteni a hétköznapokba.
2021. nov. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En nem huznam az idot foslegesen, de kinek mi..
2021. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!