Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ettél/eszel ma vagy egy...

Mit ettél/eszel ma vagy egy átlagos napon? Hány éves vagy milyen magas és hány kg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

-majonézes tojássaláta, virsli

-chillis marhapörkölt, zöldbab és sárgarépa

- lowcarb melegszendvicsek

- 3 kocka diabetikus kávés csoki

- 80g mogyoró


175cm/67kg, nagyobb fogyás végén vagyok bő 2,5 év után. 35 éves vagyok.

2021. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Reggeli: zabkása fehérjével, gyümölccsel, olajos magvakkal (mindig valami ilyen variáció, ma meggy és mogyoróvaj volt)


Ebéd: hal (frosta brokkolis) édesburgonyával. Általában csirke valamilyen krumpli/rizs és zöldségkörettel (nem unalmas, mindig máshogy ízesítem), néha valamilyen húsos-zöldséges tk wrap vagy tészta


Nasi: joghurt, chia mag, gyümölcsök. Gyakran ilyesmi az uzsonnám, vagy néha gyümölcs magában vagy magvakkal/mogyivajjal, ha nagyon éhes vagyok, melegszendvics. Édességet ritkán eszek, a cserpes túrórudi a kivétel mostanában, az nagyon bejön, illetve ha a szüleimnél vagyok, anyukám sütijéből is szoktam enni. Két kávét iszok naponta sima másfeles tejjel, mellé néha lecsúszik valamilyen keksz vagy ilyesmi.


Vacsora: tojás tk magvas kiflivel, paradicsommal. Ez is elég tipikus, de sokszor eszek az ebédhez hasonló főételt is, vacsorára általában valamivel kisebb adagban.


153 cm, 50-51 kg. A fogyás nem célom, a súlyommal elégedett vagyok, egy kis izmot viszont még szeretnék magamra szedni.

2021. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
34%
1 krémtúró, egy marék keksz, 2 sonkás bagett. 60kg/170cm 31/N
2021. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Reggeli: 50g zabpehely alapú müzli

Ebéd: hús/tofu/bab, zöldségek + rizs/tészta

Uzsonna: mogyoró/házi készítésű puding

Vacsora:

1. gyümölcs, mogyoró, joghurt

2. Fél vagy egész 32 cm pizza (kéthetente kb)

3. Szendvics, zöldségek

4. Ami az ebéd volt


24

110/170

2021. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
73%

Mai napi kajám:

-Egy szelet baracklekváros kenyér reggelire

-2 kb. 10*10cm-es szelet kenyérlángos ebédre

-Vacsorára maradt egy szelet kenyérlángos, és azt ettem meg.


Általában reggelire 1-2 szelet valamilyen kenyeret eszek, ebédkor eszek főtt kaját, amit főzünk, este meg megint 1-2 szelet valamilyen kenyér általában.


18/F 168cm 69kg

2021. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Reggeli: kávé növényi tejjel, házi zabkása (chia maggal, mogyoróvajjal, vegán fehérjével)


Ebéd: vegán zöldborsófőzelék, vegán zöldségfasírttal


Vacsi: még semmi, de nem is vagyok éhes


(Vegetáriánus vagyok, de sokszor vegánul étkezem)


Tegnap:


Reggeli: u.az


Ebéd: sok zöldséges tortilla, borsófehérjés fasírttal


Vacsi: 4-5 zöldséggolyó


29N, 171 cm/51 kg

2021. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

Nálam mindig változó, ma ezeket ettem:


Reggeli: 2 db sonkás szendvics + espresso


Tízórai: laktózmentes túrós bagyu


Ebéd: 1 tányér zöldségleves, 2 szelet (kb. tenyérnyi) szűzpecsenye, basmati rizs, házi csalamádé


Ebéd után 1 koffeinmentes kávé.


Uzsonna/edzés előtt: 1 (közepes) zöldalma, 1 narancs + 1 cukormentes Monster


(Edzés: 2 óra futás)


Edzés után: fehérjeturmix 1 adag fehérjéből.


Vacsi: tonhalas "burrito" tk. tortillában, pritamin paprikával, kukoricával + egy fejes salátának kb a negyede 😂


Nasi: 1 vaníliás Danone puding és 1 csokis keksz + 1 bögre tea



24/N 166 cm 48-50 kg (versenysportoló vagyok, azért eszek ennyit 😂)

2021. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Borzalmas dolgokat esznek egyesek... nem is értem, hogy tudnak jóllakni, meg egyáltalán élni. Ráadásul ha BMI-be beviszel egy-két adatot, amit itt megadtak egyesek magukról, legtöbb esetben kórós soványság a végeredmény, és ennek ellenére sem eszik normálisan az illető. Feltételezem, sokan nem tudják, hogy ha sportolnak, edzenek, akkor mindent lehet enni módjával. Teljesen felesleges ilyen vackokkal tömni a szervezetet, mert a televízióban ezt láttuk, vagy a hülye női magazinban ezt olvastuk. Az egészség nem ott kezdődik, hogy egészségtelenre fogyjuk magunkat nem tápláló ételekkel, amiktől legyengül az immunrendszer. Itt is a nő 29 éves, 171 magas, 51 kiló. A BMI kalkulátor szerint a testsúlya a magasságához képest nagyon alacsony. A szervezetéből fontos tápanyagok hiányozhatnak. De nem érdekli, továbbra is eszi a zöldségeket raklapszámra, meg az üres kalóriákat. Talán sosem fogom megérteni, miért kell ennyire tönkretennie magát némelyik embernek, és jó, a saját dolguk, de azért ez már brutális.
2021. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%

Hogy lehet ennyit enni, mint amit itt esznek :O


Én ettem egy fél adag rántott majat törött krumplival, most este sütöttem sütit, dióval és baracklekvárral, abbol ettem 3 db-ot, vacsorazni töpörtyűt fogok, de később szoktam.


Hétköznap munkaba egy fél marék zabpelyhet szoktam reggelizni tejjel, uzsonnázni meg gyümölcsöt vagy magvakat.


49kg vagyok, 30N, kb. 10 éve ennyi a súlyom

2021. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%
Nyugi, nem vagyok hülye. Rendszeresen járok vérképet nézetni, minden rendben velem… Bírom a napi 8-10 óra fizikai munkát is (pl. betonozás, éppen a 300 nm-es házunkat újítjuk fel saját kezűleg - munka mellett, szóval nincs időm mellette a női magazinokat bújni). 20 éves korom óta ennyi a súlyom, anyukám 55 évesen 60 kg, tehát vszeg genetika is. Az elmúlt 2 napban ezeket ettem, de nem számolom a kalóriákat, szoktam vega lasange-t és egyéb kalóriadús kajákat is enni, amit éppen kívánok. Egyedül a fasting-ot tartom be (ami számomra kicsit sem megerőltető, sőt..) és igen, sok zöldséget eszem, illetve nem szeretem a húsokat és milliószor jobban érzem magam mióta elhagytam őket. Szóval nem kell a kioktatás, mert tökéletesen egészséges és boldog vagyok így. (29N)
2021. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!