Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ettél/eszel ma vagy egy...

Mit ettél/eszel ma vagy egy átlagos napon? Hány éves vagy milyen magas és hány kg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 17:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%

Tegnap:

Reggeli: két toast pirítós, vajkrém, lilahagyma, sonka, tükörtojás, mellé paprika, paradicsom, uborka

Tízórai: sós földimogyoró (általában gyümölcsöt vagy zabkását szoktam, de tegnap ezt kívántam)

Ebéd: Basmati rizs, tilápia, brokkoli, kevés light majonéz

Uzsonna: edzés után egy fehérje shake

Vacsora: basmati rizs, tilápia, brokkoli, majo


24/L; 153/71; 80-ról indultam

2021. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Metionin ***** válasza:
67%

Általában 4x eszek egy nap, az ilyen 1 narancs meg hasonlók az nekem nem étkezés csak nasi. 10 körül 2-3 pirítós megkenve valamivel, sonkával, zöldséggel, utána 13 és 16 óra körül 1-1 adag főtt kaja, általában leves és nem leves külön, majd este 9 körül még valami, ha maradt főtt akkor az, ha nem, akkor ismét pirítós vagy rántotta, ilyesmi. Napközben lecsúszik még 1-2 gyümölcs, mikor mi van itthon, alma, banán, mandarin általában.

Ma pl. ettem a sonkás pirítóson kívül 1 adag betyárlevest, 1 adag marharagut tésztával, banánt, most mindjárt betolok egy jó szelet áfonyás pitét, aztán megyek edzeni és majd ha hazajövök este megnézem, hogy mi maradt, olyankor a vasszeget is megenném :D de valszeg tonhalat fogok.

31 vagyok, nőstény, 165 cm és 45 kiló körül

2021. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!