Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egészségesen...

Hogyan tudok egészségesen lefogyni 10kg? Diétára lenne szükségem, ami nem koplalásól, és drága ételekből áll.

Figyelt kérdés
161cm 64 kg vagyok. 2hónap alatt adnám le a felesleges kilóimat.És,fogyás után hogyan őrizem meg a súlyom?sporttal?Kérem szíves tanácsotokat.Köszönöm
2008. dec. 13. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én három hónap alatt adtam le 16 kilót. Délelött gyümölcsöt ettem, sokat ittam. Délre normális kaja, de nem két tányérral, csak annyit hogy jóllakjak. Aztán este megint kevés vacsi. Sok teát ittam meg cukor nélkül. Szerencsém volt, mert nem nagyon kellett ehhez mozognom. És hozzáteszem nem éheztem egyáltalán. És most szeptember óta tartom a súlyom, úgy, hogy már egész nap normálisan étkezem. Pl reggelre péksüti, vagy szendvics.
2008. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha kiprobálom a Anyagcsere diétát? szerintetek az hatni fog,?
2008. dec. 13. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, és ha eredményes írd meg, mert én is kiváncsi lennék rá, bár én nem fogyaszthatok tejet, tejterméket.
2008. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!