Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lesz a bőrömmel?

Mi lesz a bőrömmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves fiú vagyok 161cm és sajnos 80kg..most kezdtem ell edzeni kb 15kg ot akarok leadni! Az lenne a kérdés, hogy ennyi idősen szerintetek a bőröm lógni fog vagy nem lesz gondd? KicsIt tartok a dologtól..a választ előre is köszi.:)

2021. dec. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Semmi, ha nem fogysz túl gyorsan. 22 évesen fogytam 20+ kilót, nem látszik a bőrömön. Striám sincs sok, de lógni abszolút nem lóg, ettől ne félj.
2021. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

30 éves kortól kezdődően romlik rohamosan a bőröd rugalmassága, de a bőröd akkor is csak akkor kezdene lógni, ha hirtelen és nagy mennyiséget fogynál le 30-40 kg(15kg-20 évesen nem gond, csak a folyadékpótlásra nagyon figyelj közben, és ahogy első írta fokozatosan, és ne önsanyargatással csináld)

Sok sikert, kitartást hozzá.:)

2021. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindkettotoknek!:)
2021. dec. 11. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem fog!


23 éves vagyok, 2 év alatt leadtam 27 kg-t. és az elején nagyon paráztam ugyanettől a dolgotól, tök felesleesen. nekem kb 15 kiló után kezdtek látszódni striák a karom tetején és a combomnál és azok meg is vannak, de igazából ezek vékony fehér csíkok. a párom büszke is rá, mert a kitartásomat mutatja, engem meg nem zavar



viszont a bőröm nem lóg sehol egyáltalán. ez kb 60-70 kg leadásánál kezdődik

2021. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen és ennyi feleslegtől nem fog lógni, semmi se fog látszani.

Én tavaly 25 évesen fogytam 20 kilót 10-12 hónap alatt. Csak a striák látszanak, de azok a hízástól.

2021. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
150 kilóval még megérteném, ha ezt kérdezed, főleg ilyen magassàggal, de ìgy csak szimplàn hülyeség.. Kb. 15kg felesleged van, ami pàr hónap alatt lemegy gond nélkül. Kicsit túlsúlyos vagy, ennyi, de még nem vészesen.
2021. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!