Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, akkor a bőrömmel...

Ha lefogyok, akkor a bőrömmel mi lesz? Lógni fog?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, van rajtam 20 kg felesleg, amit le szeretnék adni. Nem koplalni fogok, hanem edzek (futás, aerobic és torna), és emellé egészségesen is eszek. 20 kg-tól szeretnék megszabadulni, és formásodni is szeretnék. A bőrömmel mégis mi lesz? Lógni fog?

2020. aug. 27. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem koplalsz, és odafigyelsz mindenre, akkor vissza fog húzódni a bőröd is.

Sok folyadék, sport. Minden nap legyen az étrendedben egy kevés állati zsiradék is.

Heti fogyás 0,5-1 kg között. Ha ennél több, akkor azt már nem tudja követni a bőr.

2020. aug. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lachesys ***** válasza:
96%
20 kg után ilyen fiatalon normális egészséges tempójú fogyásnak kizárt. Akiknek lóg azok 50-60 vagy még több kilókat adtak le.
2020. aug. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon fontos a kollagén ha ezt szeded a bőröd szebb lesz mint eredetileg

Én azért merem ezt leírni mert olyan fogyókúrás segítő vitamint szedek amibe kollagén is van

Eltüntek a terhességi csikjaim és a narancs bőröm is

2020. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
#3 Mi ennek a vitaminnak a neve?
2020. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Sajnálom azt aki lepontozott de én 2 éve próbálok lefogyni hiába mozogtam hiába csak egészséges ételek vitamin nélkül nem ér semmit az egész

Nem tudsz annyi zöldséget megenni hogy ne kelljen vitamint szedni

Biocomos termékeket(mikroalgát leginkább)

Pajzsmirigy Slim Gold Plus

Ez mellett a gyógyszertári c és d vitamin (a cseppes)

2020. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
5. Ne foglalkozz vele, like, dislike gombnak használják azértékelést, nem hasznossági gombnak. Hiába írsz hasznos választ, ha nem tetszik nekik lepontoznak.
2020. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
#3: Szerintem azért pontoztak le (én nem), mert a terhességi csíkok (striák) nem tudnak teljesen eltűnni.
2020. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!