Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek több év, sok próbálkozá...

Akinek több év, sok próbálkozás után sikerült lefogynia, annak mi vált be végül?

Figyelt kérdés
Mi volt a legnagyobb hiba amit elkövettetek a sikertelen kísérleteknél, és mi hozott a végén sikert?
2021. dec. 11. 14:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem végül a lowcarb(lchf) vált be életmódként.

Rengeteg hibát követtem el és sok évig ingadozott a súlyom 150-100kg közt hosszú évekig a mostani fogyásom előtt. Koplalások, kalóriák megvonása, 160ch diéta, 90 napos, tiltólisták alkalmazása, stb stb. majd mikor 170kg lettem besokalltam , elkezdtem keresgélni, és olyan utat sikerült találnom ami nekem jó teljes mértékben. Mellette sportolok. Most már 67 kg vagyok, egészséges a súlyom, energikus vagyok, és szeretem az új êletemet. 2-3kg fogyás még rám férne,, de ha ez már nem megy le, az se tragédia, nem problémázok rajta. :)

2021. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!