Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik sok sikertelen fogyókúrás...

Akik sok sikertelen fogyókúrás próbálkozás után beletörődtek a súlyfeleslegbe: hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Hogy fogadtátok el magatokat így? Miért inkább ezt választottátok, mint a kemény munkát? Mekkora súlyfeleslegről van szó?
2019. máj. 8. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Èn nem voltam hajlandó beletörődni. Nem akarok se még betegebb se még kövérebb lenni, se meghalni 35-40 évesen szívrohamban.

Nagy nehezen Végül meglett a szàmomra tökéletes diéta amit könnyen be tudok tartani mert nem a koplalàsról szól. Még nincs 2,5 hónapja hogy elkezdtem, -9 kg- nàl jàrok és nagyon jól érzem magam. Feleslegem rengeteg van, a legsúlyosabb elhízottsàg (3-mas stàdium) vagyis TÖBB mint 60 kg feleslegem van, meg hormonzavaraim. Életemben most először érzem azt, hogy végig tudom csinàlni. Még úgy is, hogy legalàbb 2,5 év lesz.. mire a fogyàs végére érek.

2019. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha sikerül te leszel a világ legboldogabb embere! :) Sok sikert! :)
2019. máj. 8. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es, milyen az a diéta? Le vagyok maradva melletted az 50 pluszkilómmal!
2019. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

3.

Szénhidràtszegény diéta, magasabb zsír és fehérjebevitellel. LCHF étrend. Èletmódszerű étrendet össze lehet rakni belőle:) Persze egyéni igények alapjàn.


A bíztatàst köszönöm szépen:)

2019. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy beletörődtem, és teszek is ellene, DE boldog vagyok és tetszem magamnak most is, és +10 kilóval ezelőtt is így gondoltam. Másoktól is csak pozitív visszajelzéseket kaptam, az egészségem is rendben van, és ruhákat is találok magamra.

Több mint 10 éven keresztül, amíg azért akartam lefogyni, hogy másoknak tetsszek és megfeleljek, nem sikerült, vagy amikor igen, akkor utána kétszer annyi jött vissza. Persze olyankor én is győzködtem magam, hogy jól van ez így, úgysem számít, így is szép vagyok, stb.

De legutóbb már csak magamért kezdtem el csinálni, egész egyszerűen mert nekem nem ez az ideális test, én nem akarok plus-size, meg duci, meg husi, meg stb. lenni. Most is jól nézek ki, igen, de -30 kilóval még jobban fogok. :) Nem akarok úgy megöregedni és meghalni, hogy (majdnem) egész életemben dagadt voltam és soha nem élvezhettem azokat az örömöket, amiket a sportos emberek.

Ezért csinálom, semmi másért... és persze, mert ennyi súlyfelesleg cipelése után egészen elképesztő érzés könnyűnek és mozgékonynak lenni. Szerintem megéri küzdeni érte.

2019. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint ha igazán, zsigerien utálod azt az állapotot, ami annyi mindenben akadályoz, ahogy azt a kövérség is teszi, akkor soha nem lehet beletörődni igazán. Ez egyébként általános igazság, szinte bármilyen, a kiegyensúlyozott életet nagyban akadályozó körülményre igaz. Tudom hogy miről beszélek, január óta mintegy 30 kg-tól szabadultam meg (105-ről 75-re), és habár még csak 18 éves vagyok, ez idő alatt rengeteg sikertelen diétát tudhatok magam mögött. Egészen hihetetlen hogy teljesen egészségesen (mindenféle hormonzavar nélkül) hogy hagyhattam magam így el, de erre nem térek ki bővebben, lévén nem erről szól a kérdés. Lényeg a lényeg, nem zárom ki annak lehetőségét, hogy sok olyan ember van (személyesen is ismerek ilyet) aki túlsúllyal is harmonikus életet tud élni. Sokan szánalommal néznek az elhízott egyénekre (aki valaha is kövér volt, tudja, mennyi rosszindulatú sztereotípia szól a termetesebb emberekről), holott nagyon fontos lenne tiszetetben tartani más emberek döntéseit. Én nem tudnék többé ilyen enyhén szólva korpulens testben élni (khm :D), valaki pedig pont hogy így érzi jól magát, és még emellé finomakat falatozik, de ez így is van rendjén, hiszen nem vagyunk egyformák :)
2019. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, és te hogy tudtál havi 7 kilót leadni? Ez iszonyú sok! Pluszkérdés: nem lóg a bőröd?
2019. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. A fogyàs üteme mindenkinél màs egyénileg, plusz sok tényező befolyàsolja amik nagyon személyes jellegűek lehetnek. Szóval szervezetfüggő.

Eleinte amúgy us sok sok visszatartott víz is tàvozik. Ha valakin van pl 30kg súlyfelesleg, az nem mind zsír:)

Én se fogok 2 havonta 9 kgt fogyni mindig. Ez csak az elején van így és nem is mindenkinél. Vàltozó. Nem csak diéta meg mozgàs függvénye.

2019. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
6-os vagyok :) Nem tudom hogy a szerencsés alkatomnak köszönhetem-e, vagy annak hogy még fiatal vagyok, de eddig nem igen észleltem a bőröm lógását. Egyébként valóban nem lehetetlen ilyen ütemben fogyni nagy súlyfeleslegből, rengeteget sportoltam, és napi 1000 kcal-lal sikerült elérnem.
2019. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!