Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen fogyókúra vált...

Kinek milyen fogyókúra vált be hosszútávon?

Figyelt kérdés

Többször nekifutottam,fogytam, de nem tudom tartósan megtartani az elért súlyomat.

Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalaitokat.



2021. dec. 21. 12:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
A válás. Annál jobb fogyókúra nincs, amikor megszabadulsz a férjedtől és a bánathájtól.
2021. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

😆,,jó.

Szingli vagyok.

2021. dec. 21. 13:52
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Kalóriaszámlálás egy életen át.Most már csak arra figyelek,hogy ne legyen több,mint 2000
2021. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Örökké figyelned kell a mennyiségre, amit megeszel. Ez az egyetlen módja. Ha ez csak kalóriaszámlálással működik, akkor csak avval, de sokak anélkül is tudják tartani, csak ugye evvel a módszerrel vigyázni kell, mert sokan ilyenkor úgy látják, hogy dehogy esznek ők sokat, pedig de, ha kalóriában kiszámolnád, igen is sokat eszel. Szóval ez az egyetlen módja, örökké figyelned kell arra, hogy mennyit eszel. Olyan nincs, hogy te most lefogysz, aztán utána valami csoda történik, és soha többet nem hízol vissza. Ha nem figyelsz, mindig visszahízol.
2021. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. dec. 21. 15:06
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Odafigyelni a tapanyagok aranyaira tehat kevesebb szenhidrat tobb feherje,inkabb lassu felszivodasu szenhidrat fogyasztasa pl zabpehely

Kaloria szamlalas es rendszeres sport

2021. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Kick box edzés+sok folyadék zsíros ételek elhagyása.
2021. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Vacsora elott megnezem a sarga csekkeket :D
2021. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Megtaláltam azt a kalória mennyiséget, amennyinél elkezdődött csökkenni a súlyom. Illetve egy héten 4x-5x tartottam egy 1,5 órás edzést.


Ezzel tökéletesen belefért néhány csaló étkezés vagy egészségtelenebb kaja.

2021. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Èletmódváltás. Konkrètan nekem a lowcarb dièta vált be. Kevès szènhidrát, több fehèrje, több zsír, rendszeres sport, mozgás. Ès nem kúraszerűen tekintek rá, hanem èletmódkènt. Vagyis elfogadtam azt a tènyt, hogy bizony Életem vègèig kontrollálnom kell, ès nagyon meg kell válogatnom mit eszem. Ez van. Lassan 3 éve csinálom, szóval már megszoktam. Rengeteg melóm van benne, Lefogytam, ès vèrt izzadok hogy ez így is maradjon.
2021. dec. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!