Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt v.ki Zala megyéből,...

Van itt v.ki Zala megyéből, aki nagy túlsúllyal rendelkezik és szintén fogyni szeretne, szívesen betársulnék, egymást motiválnánk?

Figyelt kérdés

#fogyás, túlsúly, edzés, étrend, diéta, Zalaegerszeg
2021. dec. 26. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
170 cm 132 kg és 32 éves nő vagyok
2021. dec. 26. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Én.csak Nem Zalamegyebol hanem Pest. 178 cm 77kg.
2021. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért számít a megye?
2021. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sikerült az újévi fogadalmat még tartani?:)

Nekem még nagyjából megy az ötödik napon az amit elterveztem:)


Én vas megyei vagyok, 124 kg 174 centi és 32 éves férfi. De én nem erős diétát meg mozgást, meg ilyeneket terveztem el, hanem hogy szép fokozatosan mondok le olyan dolgokról, amik tulsúlyt okoznak, és változtatok dolgokat. Pl. sosem szoktam reggelizni, tizorarira éppcsak valami, ebéd semmi, és vacsorára eszek rendesen. Ha ezhen változtattam, már az is önmagában segithet, hiszen helyrerakja az anyagcserém, kikapcsol a "tároljunk el mindent zsirban, mert nincs elég étel". Aztán lesz még lépcső az energiaitalokról való lemondás, helyette cukormentes mentatea, meg kávé.

2022. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogy haladsz kérdező? Találtál valakit? :)
2022. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!