Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fenekem és a hasam kicsit...

A fenekem és a hasam kicsit duci, de máshol szinte sovány vagyok. Hogy adjam le a felesleget ezekről a részekről?

Figyelt kérdés

SZiasztok.

A karom, a lábam vékony, csak a fenekem és a hasam nagy. Kb. 1 év alatt lett ilyen, előtte nagyon kis vékony voltam. Szeretném, ha emgint lapos lenne a hasam és a fenekem is formásabb lenne, de úgy, hogy máshol maradok olyan, amilyen vagyok. Hogy csináljam?

Egyáltalán lehet lapos a hasam? Régebben se volt teljesen az. És így nem tetszik. :S

161cm és 46 kg vagyok.


Köszi! 15L


2010. szept. 7. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt ne várj hasznos választ, ahogy elolvassák a méreteidet lefognak hurrogni, hogy anorexiás vagy és meg ne próbálj fogyókúrázni...egyébként én is hasonló problémákkal küzködöm:/ ezért leginkább csak a hasamra és a combomra tornázok + csökkentett kalóriás étrend :) Nemrég kezdtem tehát remélem sikerül! Sok sikert neked is!

ui.: ezt a kérdést én tettem fel. tanúlságos amiket írnak, pont azért, hogy miért kell az ilyen problémás lányokat egyből elítélni/kioktatni...

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__11..

2010. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Azért van csak a hasadon és a fenekeden zsír, mert genetikailag nem vagy kövér, hanem a rossz étrend és kevés mozgás miatt szedtél fel felesleget, tehát ennek csak örülhetsz! Ami rossz hír az az hogy kevesebb csokit, tésztát és zsíros kaját kell enned, de reggelire ehetsz azt ne sajnáld! Ami még fontosabb hogy mozogj valamit :) teljesen mindegy mi az, csak izzadj és fáradj el benne, még jól is fog esni! Pár hónapon belül meg leszel elégedve magaddal ha sokat mozogsz! Sok sikert kivánok 18/F :)
2010. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hasznosak voltak a válaszok, és megnyugtatóak is. :) Még ma elkezdem azt az edzéstrevet, és majd megpróbálok reggel is enni. Csokiról is le tudok mondani, bár nagyon nehéz lesz. Tényleg elég helytelenül étkezem, és nem szoktam sokat mozogni. Köszönöm még egyszer! :)
2010. szept. 7. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!