Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 145 kilós fiatal férfiként...

145 kilós fiatal férfiként elhatároztam, hogy véget vetek ennek a szörnyű életmódnak és januártól mindent megteszek azért, hogy legalább 100 kilóig lemenjen a súlyom. Hogyan kezdjek hozzá? Konditeremben? Netán gyors séta? Súlyzós edzés itthon?

Figyelt kérdés

Megelégeltem, hogy bár 24 éves vagyok, de nem kellek senkinek sem, fáj a hátam, nincs a méretemben semmi jó ruha és szörnyen nézek ki. Mindenképpen szeretnék fogyni és ha nem is leszek Adónisz, de minimum 100 kg-ig le szeretnék fogyni. Aztán nyilván még többet, de első körben megelégszem ezzel. Tudom, hogy nem egyik napról a másikra megy a dolog.


Szerintetek hogyan kezdjek hozzá? Azt tudom, hogy az étrendemen változtatnom kell, ez meg is lesz, de ez mellett egész biztosan szeretnék valamit mozogni, hogy minél hamarabb leadjak egy pár kilót, hogy legalább a hátam ne fájjon. Menjek konditerembe kardiozni minden nap? Fussak?


Segítsetek kérlek!



#fogyás #145 kg #újévifogadalom
2021. dec. 29. 23:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy állsz?
2022. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
45%
Cukros üditök, csoki, csipsz kuka, sok séta. Lift helyett lépcsö. Ha a cukros löttyöket elfelejted, megindul a fogyás. Tapasztalat
2022. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz, kérdező?
2022. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, elkezdtem januárban és jelenleg 121 kg vagyok. Már most sokkal jobban érzem magam a bőrömben.
2022. máj. 2. 02:45
 15/18 anonim ***** válasza:
Az fantasztikus, gratulálok! Akkor így tovább!
2022. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy! Maradj ilyen elszánt!
2022. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat :) Én is bátorítanék minden sorstársamat, hogy már ma kezdjék el, megéri. Még mindig dagadt vagyok, de már most könnyebben mozgok és jobban is nézek ki.
2022. máj. 2. 14:58
 18/18 anonim válasza:
Egy kis idő eltelt azóta. Mi a helyzet sigma barátom?
2023. aug. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!