Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel lehet lefogyni?

Milyen edzéssel lehet lefogyni?

Figyelt kérdés

Általában itthon 1 óra 20-30 percet szoktam erősíteni/kardiózni(pl. hasizom, plank, fekvőtámasz, egy helyben futás stb.), viszont nem vagyok benne biztos, hogy így elég kalóriát/zsírt tudok elégetni.

Viszont sokan a futást, biciklizést szokták edzés gyanánt ajánlani.


Amiket én felsoroltam, hogy miket csinálok, azok jók?



2022. jan. 1. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Hát én ugy hiszem, hogy ezekkel a tornákkal nem nagyon fog sikerülni, mivel alapból ezek alak formálásra lettek kitalalva. Akkor fogsz tudni fogyni, ha kevesebbet viszel be, mint amennyit elégetsz. A gyakorlatok csak azért kellenek, hogy közben ne izomból fogyj, hanem zsírból. Szerintem a séta vagy a futás lenne az amivel több kalóriát égetsz.Emelett fontos hogy csináld tovább ezeket a tornákat.
2022. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetesen kevesebb kalóriát is viszek be, mint amennyit elégetek!

A táplálkozásom megfelel a diétának.

Csak annyira lettem.volna kíváncsi, hogy ezek a mozgási formák jók-e.


Köszönöm a válaszod!

2022. jan. 1. 21:13
 3/5 anonim válasza:
55%

Szerintem kezdésnek nem rossz ne add fel sikerülni fog

De szerintem ezek az edzések nagyon jók nekem is sikerült teljesen lapos hasam lett tőlük Daisy Keech Hourglass ABS Workout 10 minutes

Lily Sabri 5 minute Lose Belly Fat Chloe Ting Challenge

Sok sikert!

2022. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A mozgási formák szerintem jók, ha kitartasz, sikerülni fog. Sajnos sokan azonnal várják az eredményt, itt szokott elbukni az egész. De mint említettem, ha kitartó vagy, sikerülni fog.
2022. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kardio.. csak erosites. Nem eget tul sokat, de ha a kaja rendben igy is fogyhatsz.
2022. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!