Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a fogyásom az, hogy kiskoromban 2x anorexiába estem?

Figyelt kérdés

12 éves koromtól 2 évig voltam anorexiás, 14 évesen rendbe jöttem, viszont utána még egy évre visszaestem. Azóta eltelt 2 év, most 17 vagyok, és egészséges úton szeretnék fogyni.


Mennyire fogja ez megnehezíteni a dolgom?



2022. jan. 1. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Ez mar hanyadik kerdesed ugyanarról?
2022. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2022. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
A kérdező nagyon biztosra akar menni 😃
2022. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, pszichológus segítsége nélkül bele se kezdj!

Milyen magas vagy, hány kg?

2022. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy mást is ugyanez érdekelt. Csupán véletlen egybeesés, fogalmam sem volt róla, hogy más is ezt kérdezte meg. Talán ha megnézitek az én és a másik kérdező felhasznàlónevét làthatjàtok, hogy nem én voltam... :)

De ha màr itt tartunk, legalàbb elküldhettétek volna, hogy lássam a vàlaszokat, mert itt nem igazán kaptam 4 válaszból. Nem találom a másik kérdezőt.

2022. jan. 1. 14:12
 6/22 A kérdező kommentje:

158cm vagyok, 57kg, szóval meglàtszik, hogy felesleg van rajtam. Pszichológushoz nem igazán szeretnék menni emiatt, vagy nagyon szükséges? Szeretném magam csinálni.


Régen a "barátaim" kényszerítettek az anorexiába, de magam is benne voltam, nem tetszett az alakom, de ha ők eleve nem mondanak semmit rólam akkor talán nem lettem volna az. Most már tudatában vagyok mindennek, és utálok fáradtnak, éhesnek lenni, nem akarom veszélybe sodorni magam, szóval normálisan fogom végig csinálni.


2hete kezdtem el, eddig nem igazán volt változàs csak ezért érdekelt, hogy van e köze ehhez.

2022. jan. 1. 14:18
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha anorexiás voltál akkor jobb lenne segítséget kérned és nem egyedül belevágnod
2022. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

De ha tudod, hogy anorexiás voltál, akkor azt is tudnod kell, hogy az nem múlik el örökre... Pont olyan, mint egy alkoholizmus. Száraz alkoholista lehet valakiből - ha nem iszik. De amint felhörpint egy pohárral, visszaesik...


Te is lehetsz "száraz" anorexiás.

2022. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mit tudna tenni egy pszichológus ezzel? Régen jártam is, igazából nem nagyon segített, nem ő volt az oka, hogy rendbe jöttem.

Tudatában vagyok mindennek, nem akarok újra visszaesni, szerintem így felesleges lenne elmennem, az idejèt és a sajàtomèt is pazarolnàm.

Talàn időm sem lenne rà, mert dolgozom ès iskolàba is jàrok egyszerre.

2022. jan. 1. 14:27
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
17 évesen dolgozol?? :-O
2022. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!