Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? (Kérdésed...

Miért nem fogyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Zöldséget és gyümölcsöt eszek csak és kb. egy hónapja megállt a fogyásom.2 hónap alatt fogytam 10 kilót,de azóta semmit :( 115 kiló vagyok ,semmi hormonális és egyéb problémám nincs.Igaz nem mozgok rendszeresen,csak hetente egyszer kétszer tornázgatok,de mivel nem viszek be sok kalóriát ezért furcsállom. Valaki tud segiteni?
2010. szept. 9. 20:31
 1/6 anonim válasza:
mivel nem nagyon eeszel a szervezeted elraktározza a zsírt, nehezebben fogysz. egyél rendesen, picit többet és ujra megindulhhat :)
2010. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eszek én napi3-4szer csal salátát+narancsot,almát :)hétvégente szoktam egy tojást is főzni saliba
2010. szept. 9. 20:42
 3/6 anonim válasza:

Szia. Én 99 voltam. Most 89 vagyok. 3 hónap alatt ment le a 10 kg. Mindent ettem, csak meggondoltam, hogy mit, mikor.

Azaz nem mindent. A fehér kenyeret és a péksütiket száműztem az életemből. Csak teljeskiőrlésű kenyeret eszek v. azt sem. Sok szénsavmentes ásványvizet iszok (kb. 2 litert, ami nekem már sok :-) )


Most az 5. hónapnál tartok a diétában. 2 hónapja szinte semmit nem fogytam. Megállt a fogyás. De én kitartok. Talán most kezd újból megindulni lefelé.


Tornázni sajnos nem tudok :-(


Az én receptem = semmi fehér kenyér + sok szénsavmentes ásványvíz


Kitartást, drukkolok.

2010. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyakor ***** válasza:
Nemtom, mitől gondolod, hogy a szervezetednek szüksége van a gyümölcsökben található cukorra. Sokkal inkább az izmaidnak lenne szüksége fehérjére Valószínűleg amit fogytál azt eddig nagyrészben izomból fogytad le, majd szép plöttyedt, zsíros leszel vékonyan is. Gratulálok.
2010. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. szept. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne aggodj,egy kis ido mulva latszani fog,mert most is fogysz csak nem olyan lathatoan.... csak igy tovabb...es tenyleg ne aggodj..1 honap mulva leadsz ujra kilokat...de kitartonak kell lenned. de azert ehetsz egy fott tojas helyett mondjuk 2 -ot is nem fogsz meghizni. es ajanlok minden reggel egy nagy pohar grapefuitot is. es akar egy kis csirket is ehetsz fozve de akar meg olivaolajban is kisutve nem gond. sot kellene enned...mert a szervezetnek szukseges. es ha csak 10-20 felulest megcsinalsz egy nap...nagyon sokat fog segiteni. drukkolok!
2010. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!