Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2 hét alatt felszedtem 4...

Ha 2 hét alatt felszedtem 4 kilót, akkor tornával meg koplalással le is tudom adni 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Koplalj csak, hogy aztán 4 hét múlva +8kgot szedj vissza.
2010. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Le!

ha tényleg nem eszel semmit,akkor többet is.

2010. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, koplaljál szépen! A koplalás extrán hatásos formája, ha 3 almát eszel egy nap, és 5x hánysz is! Ez meghozza a hatását, és 8kg csak akkor jön vissza, amikor ráddobják a földet a temetésen!
2010. szept. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam a koplalást, hanem, hogy eszek reggelit, ebédet, csak keveset. És mellette tornázok. Csak nagyon zavar ez a hirtelen hízás.
2010. szept. 11. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem úgy gondoltam a koplalást, hanem, hogy eszek reggelit, ebédet, csak keveset. És mellette tornázok. Csak nagyon zavar ez a hirtelen hízás."


Az izom nehezebb, mint a zsír így előfordulhat, hogy ez a "hízás" a sportolástól van, nem attól, mert kövérebb lettél. A tükör mit mond, valóban híztál?

2010. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát izmosabb is lettem, de zsírban is híztam
2010. szept. 11. 17:19
 8/8 anonim válasza:

Nem kell tornázni meg ilyenek, minden erőfeszítés nélkül le lehet adni. Én is így csináltam.

[link]

2010. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!