Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni 4-5 kg-t,...

Szeretnék fogyni 4-5 kg-t, mivel a nyáron felszedtem néhány kilót, szerintetek mit kell kellene még tegyek?

Figyelt kérdés

-suli elõtt 1 kis tál natúr gabonapehely sovány tejjel

-suliban lehet választani: 1 nagy szendvics + gyümi vagy menza meleg kajával és akkor nincs kenyér

-suli után, ha nem járok menzára itthoni koszt (kenyér nélkül) ha járok akkkor nincs ebéd

-vacsora (6-7 körül) gyümölcs vagy zöldségsaláta, esetleg fõtt vagy omlett tojás


-mozgás: napi gyaloglás a suliba kb napi 3km

-heti 2*50 perc extrakemény torna óra

-egyszer gyaloglás 4 km

-itthoni aerobic napi 25-30 perc

-lift helyett gyalog a 3. emeletre


Szerintetek ez okés lesz?

16/L


2011. szept. 8. 22:05
 1/4 anonim válasza:
Az étrend jó, de szerintem a mozgás elég kevés. Biciklizz vagy fuss heti 2x 30 percet. Hajrá! :)
2011. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi :)


többiek?

2011. szept. 8. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

este gyumolcs? hat ahogy erzed :) de ..szerintem estere nem kene gyumolcsot enned, a cukortartalmuk magass :)

De ahogy erzed, inkabb valami feherjet kene egyel, fott tojas vagy turo de mondom ahogy te erzed ..csk tanacsot akartam adni.


Am meg mindenkepp be kene iktatni valami mas sportot.. futas akar.. mert ez igy nagyon keves.

2011. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcs vacsorára nem jó, könnyen savas lesz a gyomrod :S
2011. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!