Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így fogyhatok...

Szerintetek így fogyhatok 5-10 kolót? Ha igen mennyi idő lenne kb? ha nem mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

reggel (8óra)1 pirítós egy fél banánnal

kb 4kor tudok enni legközelebb amit megkívánok annyit hogy ne legyek tele de ne legyek már éhes

6-7óra körül 1 pirítós egy fél banánnal...

2 liter víz nap közbe

kb11-12ig vagyok fenn

szerintetek ez így jó ha fogyni akarok?


2010. szept. 10. 17:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és 70kiló vagyok
2010. szept. 10. 17:38
 2/15 A kérdező kommentje:
kilót*
2010. szept. 10. 17:43
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
hallod, én azt javaslom neked NE menj bele, a fogyókúrázás, fogyás világába. Nekem is le kéne adnom 5 kilót kb, én is olvasgattam ezt azt, ezen az oldalon is, DE MINDENKI MÁST MOND, meg nem ehetsz ezt, nem ehetsz azt, ennyit mozogj,így mozogj STB. Szerintem hülyeség, én is azon kaptam magam, hogy kezdek belegabalyodni ebbe az egészbe, így reggelente eljárok futni, meg kicsit odafigyelek mit eszek (nem eszek feleslegesen édességet, nem zabálok), de ennyi. Szerintem régen a 80as években a fiúk lányok nem csináltak ilyen nagy problémát ebből, csak most divat.
2010. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Én másfél hónap alatt leadok 10-et.
2010. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Ez szép és jó, de hány éves vagy?

Én egy hónap alatt 8 kilót adtam le, ami kb. fé év alatt visszajött, és még kaptam "ajándékba" az élettől + 3at. Azóta megfogadtam, nem fogyózok. Élem a normális életemet. 180/82 és 35éves nő vagyok.

2010. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2010. szept. 10. 18:35
 7/15 anonim ***** válasza:

Miért pont banán és piritos???


azt amugy nem hiszem hogy 4ig nem tudsz enni.

ha dolgozol ott van szünet,ha suliba jársz akkor is...

2010. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

azért banán és pirítós mert sok diétába irnak reggelire üres pirítóst gyümölcsel, tudom hogy a banán a leghízlalóbb gyümölcs ezért csak felet eszek és aránylag finom is.

a suliba meg a büfébe csak csokit árulnak és nem tudom mi olyat vihetnék ami jó diétának....és el is tudom vinni...

2010. szept. 10. 19:17
 9/15 anonim ***** válasza:

És inkább nem eszel a suliban?igy gondolkodni se tudsz!

utána teleeszed magad,és persze h nem fogsz.

Felvágott,főtt tojás,zöldségek...ezeket simán viheted,esetleg egy szelet teljes kiörlésü kenyérrel...

2010. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én április óta fogytam 12 kilót, most vagyok 56kg. Sok mozgás, és ésszerű kajálás, de semmi diéta nem kell bele, attól csak rosszabb lesz.


Inkább lassan kell fogyni, és akkor tartós lesz, és a narancsbőrt is könnyebb elkerülni. Főként ha mozogsz is. Kezdetnek elég, ha pár buszmegállóval előbb szállsz le a buszról (vagy érts ezalatt bármilyen megoldást ami adott a te esetedben) és sétálsz egyre többet és többet. Én napi két órát sétálok és bevált.


ne akard a felesleget túl gyorsan leadni, vissza fog jönni kamatosan, ráadásul nem fogod túl jól érezni magad közben sem.


Én reggel eszek valamit, amit megkívánok, többnyire pékárut, délelőtt gyümölcsöt, kora délután főtt ételt, este pedig tej, vagy joghurt, esetleg pár szem keksz vagy valami könnyű vacsi, pl. főtt husi vagy saláta.


Sosem éhezek, a lényeg a mennyiségeken van. Jah, és a fölösleges kajákat hanyagolom, pl. csoki, csipsz, cukros süti marhaságok, kóla és társai.


Most meg lehet kövezni, hogy nem eszem egészségesen, de szerintem ez is jobb, mint az egyoldalú táplálkozás és a koplalás.


Nekem bejött, hogy többször eszem kevesebbet, nem hagyom, hogy korogjon a gyomrom, és rám törjön a farkaséhség. :P


Bevált, bár az eredmény lassabb, de tartósabb lesz, hiszen miért szoknék vissza a régi táblás csokifaló életmódhoz, ha ezzel jól érzem magam?

2010. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!