Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék fogyni szeptemb...

Mennyit tudnék fogyni szeptemberig?

Figyelt kérdés

18F, 179cm, 76kg, 21% tzs.

Kb. 1 hete elkezdtem egészségesen étkezni, nagyjából 2 ezer kalóriát eszek naponta, és minden második nap biciklizek 25-35 km-t, amivel a bicikli computerem szerint kb. 750-1100 kalóriát szoktam elégetni, attól függ mennyire vagyok aktív és mekkora távolságot megyek. 1-2 hónap múlva majd a biciklis edzések közé szeretnék betenni súlyzós edzéseket is, csak még vennem kell pár eszközt hozzá.

Szerintetek ha ezt így tartom, akkor szeptemberig a testzsírszázalékom mennyivel csökkenne? Illetve még érdekelne, hogy jó így ez az életmód, vagy változtassak valamin?


2022. márc. 14. 12:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként tavaly hasonló módszerrel fogytam kb. 20 kg-ot, szóval valamennyi tapasztalatom van már fogyással. De mivel már sokkal könnyebb vagyok, ez a maradék nehezebben fog lemenni nem?
2022. márc. 14. 12:28
 2/3 Humor Herold ***** válasza:
100%

Ha az egészséges étkezésed valóban az, akkor jónak tűnik.De szerintem ehetnél még többet is.

De majd meglátod, 1 hét az semmi. Csináld, legyél kitartó és tartsd magad a dolgokhoz...és tapasztalni fogod a változást.Ha sokat vagy éhes nyugodtan egyél még.Az edzéseid miatt bőven beleférne.

Én azt vallom hogy az alap legyen jó, aztán az evés a puding próbája.Akkor látja az ember hogy működik, figyelemmel kíséri,és ha valami nem úgy alakul ahogy kell akkor finomít, változtat.

A mérleg is ad egyfajta visszajelzést, de a mérőszalag is egy megoldás.A legjobb a fénykép, és tükör...mert ha 2 hónap múlva összehasonlítod magad a mostani éneddel egyértelműen látszódnia kell a változásnak.

2022. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Max 6-8 kilót fogysz szerintem, kevés rajtad a felesleg.
2022. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!