Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan indul be a...

Milyen gyorsan indul be a fogyás? Milyen tippjeitek vannak amik adnak egy pluszt a fogyásban?

Figyelt kérdés

Nagy álmom az, hogy leadjak 10 kg fölösleget és bele férjek a régi ruháimba, e mellett pesig fissza kapjam az önbizalmam. Sajnos nem sokat mozgok napi szinten, nem sportolok, a házimunkát végzem el minden nap ami kifáraszt és utamna már nincs erőm sem motivációm sportolni.

Ha elkezdenék itthon cardiózni videóra és ugrókötelezni. Kiiktatnám az édességeket a kenyeret és a köreteket az étkezésemből. Meginnák napi 2 l vízet és számolnám a kalória bevitelt. Milyen hamar kezdenek eltűnni a kilók?

22/L 163 cm 73 kg


2022. ápr. 9. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónap alatt lement 6 kg.Akkor nagyon le akartam fogyni,mert az nem én voltam.Heti ötször edzettem,ha megéheztem sovány húst ettem (tonhal sós lében,csirkemell,pulykamell sütőben) meg nyers zöldségeket.Viszont én nagyon elszánt voltam.
2022. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első 1-2 kiló gyorsan lemegy, de az csak víz. Utána heti kb fél kg a reális.


A köretet nem kiiktatni kell, csak lecserélni pl salátára.

2022. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!