Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 eves vagyok, szeretnek...

14 eves vagyok, szeretnek fogyni mondjuk 3 kilot. Jo ez igy? Vagy ha nem akkor hogyan csinaljam? Mi lenne helyes es mivel ernek eredmenyt el?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszas lesz, de ha nem irom le nem lehet megerteni :D...14 eves vagyok, szeretnek fogyni mondjuk 3 kilot.Tudom hogy mit kellene tennem.Sport es helyes etrend. Mert igazan a dietakat nem szeretnem nem is ajanljak. Nos az van hogy reggel 7kor kell kelnem es fel 8kor reggelizem egy jo kiadosat (ugy hallotam a reggeli kella legkiadosabb legyen)aztan sulizom egyet, ott egy egy almat szoktam megenni.Aztan fel negyre erek haza.4ig el ebedelek, ami levesbol es masodikbol all (kenyer nelkul). Majd hat korul 2 narancsot megeszem.es ezzel ennyi az etkezes, meg ha ugy erzem ritkan szoktam egy egy capucinot is meginni 6 korul.aztan 8 es 9 kozott 100 felulest szoktam csinalni. Tehat ez az en "rendem". Anyit szeretnek hogy mi a rossz ebben? mit tegyek hogy fogyajk is kerlek adjatok egy masik ilyen fajta rendet, szamba veve hogy mikor kerulok haza meg ilyesmik.koszi elore is
2008. dec. 17. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
HÁt ez úgy rossz ahogy van. Kivétel a reggeli bár azt nem írtad mit reggelizel úgyhogy csak azért jó.
2008. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom jol tudom h nem jo. Eppen azert kerek uj programot. Hat olyan nehez ezt megerteni??:(
2008. dec. 17. 19:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy nekem azt mondtak hogy reggeli a legkiadosabb, aztan egy atlagos ebed es koldus vacsora.Igy a leghatasosabb ezt mondta valaki. Mindegy modnj jobat s kesz. nem nagy dolog. :(
2008. dec. 17. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen ez így van DE te gyakorlatilag csak 2x eszel 1 nap és az ebéd ami a főétkezésed túl későn van. Nem tudsz a suliban ebédelni?

s akkor kb fél 5kor lehetne a normális vacsid, nem csak gyümölcs hanem mondjuk valami laktatóbb.

Így lenne jó.

Diet.

2008. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat az iskolaban nem johet ossze. Tehat az ebed az muszaly fel 4 utan legyen. Igy ha tudtok javasolni...... ja es koszi
2008. dec. 17. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennel kevesebbet nem lehet enni, reggel eszel, ami ok, es ebedet eszel, vacsi meg narancs. Hogyha nem tudod az ebedet elore hozni, akkor szerintem nincs mit tenned. De hetvegen menjel el futni, vagy uszodaba, vagy valamit sportolj! Ami neked tetszik. A mozgas nagyon fontos!
2008. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es az nem annyira jo sportnak, h minden nap amit leirtam, meg regelente (minden kedd szerda s scsutortok) 1 1 orat szoktam biciklizni felebredesert :D ?
2008. dec. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!