Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyással mennyire változhatna...

Fogyással mennyire változhatnak meg a méreteim?

Figyelt kérdés
165 cm, 70 kg vagyok jelenleg, kb. 10-15 kg-ot szeretnék fogyni. Az érdekelne, hogy a derekam és a csípőm mennyivel lesz vajon vékonyabb?

2022. ápr. 18. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal. Azt, hogy mennyivel lesz vékonyabb nehéz megjósolni, viszont arra számíts, hogy az arányaid ettől nem fognak változni, mindenhol vékonyabb leszel, és a legproblémásabb részeid mennek le legutoljára.

pld.: Lehet, hogy a melled már átmegy mínuszba, de a de derekad még mindig nem látszik, ha olyan típus vagy, aki hasra hízik.

2022. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehetetlen megmondani. Attól függ, hogy genetikailag/hormon-ügyileg milyen a zsíreloszlásod. Lehet, hogy onnan fogod fogyni a legtöbbet, de az is lehet, hogy a legkevesebbet.

Ha elkezdesz hasra edzeni, akkor valószínűleg feszesebbnek fog tűnni az a tájék, viszont a zsírégetést helyileg nem igazán tudod befolyásolni.

2022. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Alapvetően a combjaimra, a fenekemre és a derekamra hízok, tehát az "alsóbb" részekre.


Mi a különbség aközött, ha valamire edzek és ha fogyok onnan?

Tehát ha mondjuk edzek a lábaimra akkor először mindenképp fogyni fogok, és csak utána izmosodni, nem?

2022. ápr. 18. 17:24
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
3-as Edzéstől nem fogsz fogyni, ha izmosabb leszel csak még vaskosabb lesz az adott testrész.
2022. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha azt szeretném, hogy ne legyen vaskosabb, akkor először érdemes lefogynom aztán elkezdeni erősíteni, hogy a zsírt izomra cseréljem át?
2022. ápr. 18. 17:35
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha kalóriadeficitben vagy, akkor valóban nehéz lesz izmot építeni. Folyamatos stimulálás és rendes étrend mellett, viszont nem lesz annyira észrevehető a fogyásból származó izomvesztés. Az izmosodással pedig hízás is jár, ami megint-csak minimalizálható rendes étrenddel és folyamatos testmozgással.


#4

Hasi tájékon, hogyha gyenge az izomzat, akkor kevésbé tudja megtartani a mögötte lévő tartalmat, amitől "kövérebbnek" tűnhet az illető.

2022. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
A zsírból sosem lesz izom, de teljesen felesleges az erősítést külön választani, teljesen működik a fogyás mellett az izom építése ekkora feleslegnél.
2022. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Én eròsítő edzéssel fogytam, folyamatos kalóriadeifcittel. 2.5 éve edzem edzővel és kb 3 hónapja kezdett csak vastagodni a combom, előttr úgymond alatta formásodott.

A fogyáshoz a legjobb amit csinálhatsz, az az erosito edzes. Ha edzel (barhova) azzal konnyebben kaloriadeficitbe vagy, akkor egyenletesen fogysz kb mindenhonnan (alkattol fuggoen mas aranyokkal). Nekem pl az utolsó 6 kilo leadasa (153cm, 69->63kg) alatt 12 centi ment a csipombol, 1 a derekambol, 3 centit nott a combom (kozben edzettem eleg kemenyen, 55 kiloval guggolok pl), es 4 a mellembol. De ez adottsagkerdes h mi az arany.

2022. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindened kisebb lesz, de a testalkatod az ugyanolyan marad.

Én homokóra alkat vagyok. Az arányaim nem változtak, ugyanúgy erős vagyok mellben , csípőben, és a derekam ehhez képest vékonyabb, csak minden körméretemben ( mell, derék, csípő) kisebb vagyok 50-70 centivel átlagosan.

Anyukám alma típus. Ugyanilyen lefogyva is. A dereka és a csípője nem hangsúlyos, vékonyak a lábai, és nagyok a mellei. Csak mindene kisebb mint volt.

2022. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy, megjósolhatatlan, a hormonok is nagyban befolyásolják. Én 40 kilót fogytam, és kiderült, hogy nem alma, hanem kehely alakom van. A vállam, mellem nagyrészt megmaradt, a hordóhasam lement, a lábam, fenekem meg elfogyott.
2022. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!