Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyással mennyire változhatna...

Fogyással mennyire változhatnak meg a méreteim?

Figyelt kérdés
165 cm, 70 kg vagyok jelenleg, kb. 10-15 kg-ot szeretnék fogyni. Az érdekelne, hogy a derekam és a csípőm mennyivel lesz vajon vékonyabb?

2022. ápr. 18. 15:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából egy dolgot még mindig nem értek, eléggé új vagyok a témában úgyhogy meg lehet szólni, de egyszerűen nem tudom hogy feltenni a kérdést, szóval most végtelen egyszerűen kérdezek rá: Ha tegyük fel, mondjuk a combom kerülete 50 cm (ez csak egy random adat), viszont egyáltalán nem izmos, tehát puha és "löttyedt", akkor hogy érhetem el, hogy pl. 40 cm (random adat) kerületű feszes, izmos combjaim legyenek? Magyarán ehhez erősíteni kell, de ha azt szeretném, hogy a combom úgy legyen izmos, hogy közben vékonyabb is, mint most, akkor gondolom fogyni is kéne de erősíteni is?

Bocsánat végtelen egyszerű megfogalmazásért, de képtelen vagyok máshogy leírni amire gondolok.

Ja és kérlek ne írjatok több privátot, nem fogok képet küldeni, nem véletlen anonim az oldal:)

2022. ápr. 18. 20:26
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogyással mindenképpen feszes és "izmos" lesz. Valamennyi izom természetesen mindig maradni fog mindenhol. Sokat segít, hogyha lassan próbálsz meg fogyni folyamatos edzés mellett.

Nem eltúlzott kalóriadeficit, enyhe testedzés és rendszeres kardió.

2022. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2022. ápr. 18. 20:42
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a (szintén leegyszerüsített) válasz, ne szedjetek szét:

A combodból 20 centit lefogysz, lesz egy formátlan lábad izom nélkül, arra meg rápakolsz 10 centi (jó esetben) izmot.

Lehet átfedés a két folyamat között, de csak nagyon kezdőknél van egyszerre fogyás és izmosodás.

Az előbbihez kalóriadeficit kell, a másikban pedig muszáj eleget enni hogy tudj izmot építeni.

2022. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!