Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van kifejezetten mellméret...

Van kifejezetten mellméret csökkentésére diéta?

Figyelt kérdés
Nemrég rákerestem, lehet-e esetleg valahogy csökkenteni a mellek méretét, de mindenhol csak azt írták, hogyha elkezdek diétázni, elérhetek valamiféle eredményt. Nincsennek akkora kebleim, hogy majd össze szakad a hátam, ettől függetlenül meg szeretnék szabadulni tőlük. Nem egy 2 lábon járó csontváz vagyok, ez tény, viszont nincs annyira szembetűnő súlyfelesleg rajtam. Nagyon hálás lennék, ha valaki értelmesen válaszolna.

#diéta #fogyás #Mellcsökkentés
2022. ápr. 19. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A mell is ugyanolyan zsírszövet. Pont ahogy a hasáról meg a combjáról sem tud senki célzottan fogyni, mellről sem lehet. Teljesen alkati kérdés, van akinek kisebb lesz fogyással (pl nekem), de ez sem általános érvényű. Ha tényleg nem zavaróan nagy, és az alakoddal is elégedett vagy, barátkozz meg vele szerintem, jobbat nem tehetsz.
2022. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%

Remélem nincs,és nem is lesz kifejezetten ilyesmi.

Ígyis több a lapos,de mindent elváró babácska,mint kéne!

2022. ápr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő, ha elkezd fogyni, onnan fogy először. Szóval bármilyen diéta megfelel.
2022. ápr. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
6%

Szerintem meg kár, hogy sokallod, a legtöbben bizonyára irigyelnek.

A kismellű nők is számítanak, az eszük, vagy a humoruk, vagy egyéb alapján, de szexuálisan teljesen jelentéktelenek.

2022. ápr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerettem volna elkerülni, hogy bárki azzal jöjjön, hogy így tetszhetek jobban a ,,szerelmemnek". Igazán frusztráló, hogy rengetegek szerint másból sem állhat az életem, mint kényszeresen megfelelni másoknak. Eddigi 15 évem során még nem volt részem semmilyem romantikus dologban, és nem is szeretnék. A második válaszolónak pedig azt szeretném mondani, hogyha valaki nem elégedett a külsejével bármilyen szép is, mindenáron el akarja majd rejteni ha valami nem tetszik neki.
2022. ápr. 20. 07:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt is szokták tanácsolni, hogy célzott, szelíd edzéssel erősítsd a vázizomzatod, és ez segít a mellek súlyának hordozásában. Tehát nem kell kipattintani magad, de jobb lesz a tartásod a hát- és derék körüli izmok megerősödésével. Ez a későbbi gerinczűrök kivédésére is alkalmas.
2022. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
47%
4-es. Tök lapos vagyok, de a férjem így is nagyon kíván és szexinek tart.
2022. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, azért jól gondold meg azt a fogyást - ugyanis a jelenleg meglévő bőr a melleden nem fog összemenni. Magyarul: ha kifogyasztod belőle a zsírszövetet, lógósabb lesz a melled.
2022. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább egy jó pszichológust javasolnék. Láthatóan több komoly problémád is van.
2022. ápr. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!