Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap beleulok egy kad...

Ha mindennap beleulok egy kad nagyon forro vizbe, akkor mennyit fogok fogyni egy honap alatt?

Figyelt kérdés
Nektek bevalt ez a forrovizes fogyokura?
2008. dec. 18. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha férfi vagy akkor oda lesz a nemzőképességed, ha nő, akkor se javaslom mert drága a meleg víz. Erről még nem hallottam, de van egy olyan érzésem, hogy azért, mert ha működne akkor az egész világon elterjedt volna. Sajnos még mindig a sport és a megfelelő táplálkozás a fogyás csodaszere.
2008. dec. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ilyen kényelmesen nem lehet fogyni...
2008. dec. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged valaki nagyon átvert, ezzel nem lehet fogyni.
2008. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Megáll az eszem, hogy mekkora marhaságokat tudnak kitalálni, de hogy vannak, akik ezeket még el is hiszik....Hihetetlen!!
2008. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kerdes ugy szuletett meg, hogy tegnap a fogyokura reszben feltette valaki ezt a kerdest: Hogyha forrovizben ulok, az egeti a zsirt? Nezzetek meg a valaszokat, nekem a konnyeim folytak annyit nevettem.

Nos, gondoltam, en is megkerdezem ezt es kicsit mokazunk. De talan a kerdest nem tettem fel eleg jol, ez lehet a problema, vicces valaszokat vartam!

2008. dec. 18. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Létezik humor kategória! :P
2008. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, oda irtam, pontosabban az egyeb kategoriaba, egyeb kerdeskent, most viszont itt latom, a moderatorok attettek. Itt mar nekem sem tetszik annyira.
2008. dec. 18. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha megfelelően forró vízbe ülsz, akkor a szőrzeted súlyával már aznap kevesebb lehetsz.
2008. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!