Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megemberelem magam mikorra...

Ha megemberelem magam mikorra tudok leadni 10-15kg?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, 168cm körül és 81-82kg között mozgok

Undorító a nagy hasam, seggem viszont imádok enni sajnos főleg amikor leülök a gép elé filmet nézni pl

ma is megittam két energiaitalt, egy dobozos kávét, rendeltem egy adag brassóit és egy adag szezámmagos csirkemellet /két nagy szelet/ sültkrumplival és ezt mind meg is ettem... Visszagondolva már bánom mert hagyni akartam holnapra is

És még vagy 5 darab zabkeksz is bement

olyan is van hogy csak úgy átmegyek a boltba lista nélkül mert nem kell semmi de mégis veszek kávét, csokit ilyen kis szarokat amik üres kalóriák

próbálkoztam a kalóriszámolgatással is /1600 kéne ennem elvileg/ egy hétig ment kb aztán abbahagytam, nem volt hozzá kedvem meg hogy mindent lemérjek, van amikor el is felejtettem

le tudnék azért fogyni szerintetek? ha odafigyelek és tényleg ráveszem magam



2022. ápr. 23. 23:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha akarnád, le tudnál fogyni. Csak te még nem akarsz.
2022. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy fél év alatt sima ügy lenne.
2022. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

nem is tudom hogy magyarázzam ezt el..

akarok mert nem tetszek magamnak és tudom, hogy nagy a hasam, a combom stb és amikor többet eszek s kelleténél mindig lelkiismeretfurdalásom lesz és legszívesebben visszamennék az időbe és nem ennék többet mert vsak a szemem kívánja...

2022. ápr. 23. 23:34
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, amikor 171 centihez 112 kg voltam. Pont így voltam, mint te. Leakartam fogyni, mert nem tetszettem magamnak, és tudtam pontosan, hogy nagy vagyok, de még is, nem ment a fogyás. Akartam, de annyira nem akartam, annyira nem volt meg bennem az akarat, meg a motiváció, hogy tényleg tegyek is érte. Nem szerettem, ahogy kinézek, de ez anno mégsem volt elég ahhoz, hogy megállítson a nagy evésekben. Aztán tavaly év elején valami bekattant, és hirtelen nagyon motivált lettem. Azóta fogytam kb. 43 kg-t. Közben egyszer sem adtam fel, egyszerűen valami hirtelen történt, vagy nem is tudom, de a sok évnyi elhízottság után hirtelen egyik napról a másikra valami megváltozott, lett elég akaratom és motivációm, és kalóriaszámlálás segítségével fogytam 43-45 kg-t kb. Szóval persze, letudsz te is adni 10-15 kg-t, csak kell az elhatározottság és az akarat. Amúgy 10 kg az úgy durván 3 hónap szerintem kb, de mindenesetre, kényelmes tempóban fél év alatt a 15 kg az simán meglenne.
2022. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Alakíts ki fix étkezéseket, pl. edd mindig ugyanazt reggelire, uzsonnára stb. és akkor nem kell minden egyes alkalommal kiszámolgatni.
2022. ápr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
0%
Van pénzed
2022. ápr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

10 kg 3-4 hónap, 15 5-6 hónap. Persze, attól függ, mit teszek érte, és a szervezeted hogy reagál.

Hidd el, elkezdeni a legnehezebb. Most én is sokmindenben akarok változtatni az életemben, és fokozatosan teszem. Pl. egy hete odafigyelek az etelre, mostanában kezdek mozgási lehetőségektől gondolkozni, utánaolvasni, hogy mi lenne az, aminek haszna is van, illik is hozzam, egy hétbe ez is beletelik, aztán május végétől tovább is akarom képezni magam stb. Szóval nem egyszerre mindent, csak fokozatosan. Te is kezdhetned azzal, hogy kiiktatod mondjuk az impulzív vásárlást, aztán a többi üres kalóriát minimalizálód, aztán elkezdesz fokozatosan mozogni valamit stb. Ismerd meg magad, találd ki, melyik út illik hozzad.

2022. ápr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Azért írták hogy nem akarsz még, mert akkor tennél érte.

Nem fáj eléggé, ha mindig összevissza zabálsz a fogyokúrád ellenére is.

2022. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónap kellett hozzá, igaz csak 14 kg-ot adtam le. Kizártam a sütiket a kekszeket, a mindenféle csokis dolgot, édességeket és próbáltam egy kevesebbet enni, abből is kevesebb kalóriával. Emellett elkezdtem egy kicsit sétálni, de te kocoghatsz is (nekem nem bírja a műtött szívem). Mondjuk amennyit ezelőtt ettem, 300 kg-nak kellett volna lennem, ehhez képest most fele annyi kalóriát sem viszek be. Igen, kell hozzá egy kis fegyelem, de azért én nem ragaszkodom ehhez görcsösen, néha betolok valami finomat is, édeset is, csak nem rendszeresen, mint azelőtt. Nem sanyargatni szerettem volna magam, hanem hosszú távban gondolkodtam. Még a felénél sem vagyok annak, amit elterveztem, de nem hajt a tatár.
2022. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

3asban amit leírtál, az nem akarat, hanem álmodozás. Az akarathoz társulna cselekvés is.


Hasonló utat jártam be amúgy, mint a 4es, 110ről 66ra tavaly május óta. Előtte én is ezt a siránkozást csináltam, mint te. Aztán bennem is megfordult valami, és elkezdtem igazán akarni, tenni érte, rengeteget tanultam, olvastam a témában.

2022. ápr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!