Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megemberelem magam mikorra...

Ha megemberelem magam mikorra tudok leadni 10-15kg?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, 168cm körül és 81-82kg között mozgok

Undorító a nagy hasam, seggem viszont imádok enni sajnos főleg amikor leülök a gép elé filmet nézni pl

ma is megittam két energiaitalt, egy dobozos kávét, rendeltem egy adag brassóit és egy adag szezámmagos csirkemellet /két nagy szelet/ sültkrumplival és ezt mind meg is ettem... Visszagondolva már bánom mert hagyni akartam holnapra is

És még vagy 5 darab zabkeksz is bement

olyan is van hogy csak úgy átmegyek a boltba lista nélkül mert nem kell semmi de mégis veszek kávét, csokit ilyen kis szarokat amik üres kalóriák

próbálkoztam a kalóriszámolgatással is /1600 kéne ennem elvileg/ egy hétig ment kb aztán abbahagytam, nem volt hozzá kedvem meg hogy mindent lemérjek, van amikor el is felejtettem

le tudnék azért fogyni szerintetek? ha odafigyelek és tényleg ráveszem magam



2022. ápr. 23. 23:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kórosan kaja függő voltam én is. Edzeni mindig is szerettem, de képes voltam heti 30 km futás és három erősítő edzés mellett 10 kgt hízni a zabalasom miatt. Akkor aztán intervallum edzésben kezdtem, aminek az eredménye az lett, h jajj de jót edzettem, csak megerdemlem a csokit. Nem fogytam, a sok edzés pedig mentálisan és fizikálisan is lemerített. A megoldást nekem az élet hozta. Rettenetes anyagi helyzetbe kerültem, egyszerűen minden egyes forintra szó szerint figyelnem kellett. Eleinte nagy sokk volt, de aztán a szükség nagy úr, csak azt vettem kajába is ami okvetlen kellett. Eleinte próbáltam a normal kaját fogni a nasi javára, de annyira szarul álltam, h ki kellett iktatni azt is. Aztán rajottem, h hiába olcsóbbá a kenyér meg a szőr, inkább napi egyszer eszem scak, de az legyen minőségibb. Szerencsére nem tartott túl soká ez az áldatlan állapot de utána már nem akartam visszaterni a régi szokasaimhoz. A kb 4 hónap alatt 10 kilót fogytam, meg volt rajtam ugyanennyi. Lassabb tempóban, de leadtam amaradek 10et is, edzeni pedig már csak úgy edzek, hogy át az egessgemet szolgálja, nem azért h leizzadjam magamról a bezabalt kalóriákat.

Nem mondom amúgy h egyszerű mrg tartani a súlyt. Amikor megint lett pénzem, persze megint vettem egy kis csokit, ezt azt, de emlékeztettem magam, ebbol a pénzből ezt meg azt vehetnek (mondjuk egy heti nasi árából egy könyvet). A mai napig vannak falas rohamaim, és a mai napig dolgozok azon, hogy ne egyem degeszre magam (a fullra évest volt a legnehezebb elengedni). De ez egy élethosszig tartó folyamat. Sosem lesz olyan, hogy elértem a kívánt súlyt, elereszthetem a gyeplőt. Ha eleresztem, sajnos könnyű úgy is hagyni, nehéz visszarazodni, meg egy kicsi ez, az, aztán megint plusz 5 kilo hirtelen.

2022. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szőr az zsír akart lenni a 21es kommentemnél. Hülye autó korrekt. :) remélem a többi átírása érthető.
2022. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!