Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy túlsúlyos...

Szerintetek egy túlsúlyos lánynak hogyan érdemes belekezdenie a diétába? (Hosszú, köszi ha elolvasod!)

Figyelt kérdés

Az én sztorim 2019-ben kezdődött amikor is a 104kg-os versenysúlyom a 164cm-hez már nagyon soknak éreztem. Ekkora az egyik barátnőmmel elkezdtünk egy héten 2-3x járni aerobik, zumbára járni. Aztán ez megtetszett, egy idő után a kajára is odafigyeltem. Kalóriát számoltam. Később elmentem egy női terembe, ahol főképp inkább futópadon emelkedőn gyors sétát toltam, + néha a gépeken edzegettem. -20kgtól sikerült megszabadulnom. Aztán jött a covid..bezártak a termek, otthoni tornára egyszerűen vagy sehogy vagy nagyon ritkàn sikerült rávennem magam. Kajára már-már beteges szinteken figyeltem ha valami eszembe jutott, hogy ennék már írtam a bázisba mennyi kcal. Még így is a mozgás hiányában visszajött 3-4kg.

Aztán rámtalált a szerelem, az esti zabálások. Amit kihagytam és fontos rólam tudni, hogy imádok enni, nassolni, édességeket enni. Szóval egyáltalán nem foglalkoztam vele, s most ott tartok, hogy majdnem megint mázsás vagyok..


Amiért írom ide kisebb novellám, hogy ti hogyan motiválódtatok?

Segítsünk picit egymásnak, tudom minden rajtam múlik nekem kell eldöntenem, hogy innentől akkor diéta, de azt sem akarom, hogy újra a kalóriák függője legyek. 🥺



Sikersztorikat írjatok légyszi!



2022. ápr. 26. 15:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm mindenkinek!!
2022. ápr. 27. 13:12
 12/12 NTBS ***** válasza:
Én nem saját sztorit írok. Szóval tűzd ki a célt és tegyél érte. Mindennap egy kicsivel több mozgás és kicsit kevesebb kalória. Hosszú út, de megéri.
2022. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!