Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva látom az...

Mennyi idő múlva látom az eredményt?

Figyelt kérdés
3 hónapig nagyon sok chipset és egyebet fogyasztottam, ezért 55 kg-ról 64 kg körüli értékre felmentem. KB. 1 here minden nap mérem a súlyomat, igyekszem azonos időpontban. De továbbra is 62.2 es 63.7 hét között mozog. Mikor lesz kevesebb? Naponta 5-6.000 lépést megteszek, igyekszem kerülni az ilyen jellegű nassolnivalókat, csak minimális mértékben és ritkán fogyasztom. Ezenfelül vacsorára is keveset eszem.

2022. ápr. 28. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mitől vársz 10 kiló fogyást? Nem számolsz kalóriát, nem edzel, az 5000 lépés kb nulla, emellett "keveset eszel" ami tök megfoghatatlan és általában édeskevés.
2022. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

"Naponta 5-6.000 lépést megteszek, igyekszem kerülni az ilyen jellegű nassolnivalókat, csak minimális mértékben és ritkán fogyasztom. Ezenfelül vacsorára is keveset eszem."


Ez nem elég. Nem elég a nassolnivalókat kerülni és keveset vacsorázni. Kalóriát kell számolni. Nem sokat ér a nasizás kerülése, meg a kevés vacsora, ha ebédre felfalja az ember a fél hűtőt.

2022. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Előtte súlyt tartottál, feltételezem.

Aztán elkezdtél nassolni, meghíztál.

Abbahagytad a nassolást, most megint súlyt tartasz.


Nem atomfizika ez. Ha fogyni is akarsz, több melót kell beletenni.

2022. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mérlegelés önmagában nem fogyaszt.
2022. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyi idő múlva látom az eredményt? "


Szerintem ha ennyi energiát teszel bele, soha.

2022. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

10 kiló fogyás minimum 3 hónap. el kell keserítselek, de sokkal sokkal lassabb, mint hízni

nekem elég nagy túlsúlyból is 2,5 hónap volt az első 10 kiló. neked a túlsúlyod se nagy, ezek a legnehezebbek. hetente fél kiló lenne a reális. a helyedben hetente egyszer vagy kéthetente egyszer mérném magam, úgy fogod az igazi változást látni.


amúgy meg miért is lenne kevesebb? ha úgy eszel mint eddig (a chipes időszak előtt) akkor pontosan ugyanúgy mint addig, tartani fogod a súlyod. vagy számold ki normálisan a kalóriáid és egyél kevesebbet, vagy tartsd meg az étkezési szokásokat és mozogj többet. ha olyan könnyű lenne fogyni, nem lenne anniy kövér ember

2022. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számold a kalóriákat, a nap folyamán legyél deficitben és sportolj mellette.

Olvass utána jobban a fogyás témának, ez így elég kevés befektetett munka.

2022. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat ettol sztem semmikor. Csak meloba 4-5x ennyi a lepesem es utanna meg edzek is. Meg a kajadrol se tudni semmit
2022. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Már most látod az eredményt: nem hizol tovább. Más eredmény ennyitől nem lesz
2022. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van, eddig a szintentartó kalóriád fölött ettél, ezért híztál. Most megint a szintentartó kalóriádat eszed, ezért már nem hízol, de hogy fogyást ettől miért vársz, az nekem nem világos. Fogyni a kalóriadeficittől fogsz.
2022. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!