Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rutinos fogyókúrázók! Milyen...

Rutinos fogyókúrázók! Milyen ételeket esztek szívesen, ami 1. finom 2. kevés kalória van benne 3. nincs az az érzésed, hogy semmit sem ettél? Reggeli, vacsora stb. ebéden kívüli étkezések érdekelnének!

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 22:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én sem fogyókúraként tekintek rá, de valahogy mégis könnyebb ezt a szót használni
2022. ápr. 30. 11:48
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Túrókrém gyümölccsel, édesítővel, fahéjjal.
2022. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem a diéta szót, de ettől most tekintsünk el:)

Amiket én enni szoktam reggelire: tükörtojás-sonka, zöldséges rántotta, tojássaláta,

Vacsorára pedig az én diétámba passzoló ch csökkentett kenyérből melegszendvics valami szalámival, sajttal, kis kechuppal, és az elmaradhatatlan zöldségekkel, vagy valami salátát husival-telfölös fűszeres öntettel, olajos magvakkal, ( ha kenyeres vacsit ettem, picit később még eszem olajos magvakból egy adagot, vagy mogyoróvajat:))

Kalóriàkkal konkrétan az életmódváltásom óta tudatosan nem foglalkozom, lefogytam anélkül is, hogy számolgatnom kellene, szóval ezekből nem minden kcalszegény.

2022. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Zabpehely kakaóval, 0.1-es tejjel.
2022. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Székelykáposzta diétásan főzve.
2022. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!