Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindegyik négyszeres erősségű...

Mindegyik négyszeres erősségű édesítő ugyanolyan jó?

Figyelt kérdés

Többféle van a piacon, és árban is nagyon a különbségek. Mindegyik sztíviát és eritritet tartalmaz. Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy a drágább a jobb, vagy mindegyik ugyanolyan. A Szafi-féle különösen túl van árazva a többihez képest. Tényleg annyival jobb?

Főleg olyanok válaszát várom, akik már többfélét próbáltak.


2022. máj. 4. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb, én több fajtát próbáltam, nem észleltem különbséget.
2022. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szafinál minden túl van árazva, a tescos sajátmárkás zabliszt pont ugyanolyan jó mint a szafis és még soorlhatnám...

használtam eddig dia wellnesst és szafisat is, nem észleltem különbséget sem ízben, sem édességben, sem oldódásban

2022. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat számít a márka és kihasználják a márkahű vásárlók bizalmát. Néhány termék reális áron mozog mondjuk a Szafinál vagy például az update termékek közül sok olcsónak számít, viszont ezt kompenzálják, hogy már alapból olyan bruttó eladási árral rendelkezik például az 1:4 cukorhelyettesítő, mint más hasonló termék haszonnal. A PaleOkos csak azért drágább, mert természetes összetevőkből áll (eritrit és stevia), míg a DiaWellness termékeit kipótolják mesterséges édesítővel, azaz szukralózzal. Mindenki maga dönti el, hogy mit szeretne bevinni a szervezetébe. Viszont van még a Vitalina 1:4-es cukor nevetséges árral, ami viszont számomra ehetetlen a mellékíze miatt. Ki kell tapasztalni, max az arányokkal tudnak játszani. Számomra jobb az, amelyik inkább eritrit alapú, mert nehezen viselem a stevia mellékízét.
2022. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt nem is figyeltem, hogy valamelyikben van szukralóz.

Jó kérdés, hogy mi számít természetesnek, elvégre az eritritet és a fehér sztíviaport is feldolgozás útján állítják elő.

2022. máj. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!