Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire kell lefogynom,hogy...

Mennyire kell lefogynom,hogy latszodjon a mellkasomnal a csontozat mint Ariana Grandennel?

Figyelt kérdés

Ariana 153.7cm magas es 47kg ezeket az az adatokat talaltam rola.En meg 169cm magas es 53kg vagyok es fiu.Mennyit kene fogynom,hogy latszodjon, vagy ez nem fogyas kerdese hanem egyeb?


Itt van par kep erre gondoltam.


[link]

[link]


2022. máj. 5. 17:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Az első képen szerintem smink segítségével látszanak ennyire a csontok. Ha valóban így néz ki, akkor az elég szomorú.
2022. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Egy jó tanàcs:te mint fiú inkàbb izmos legyél de nem a kigyúrt izomkolosszus hanem tónusosan izmos és 10 kg plusz kéne izomban ahogy írta is valaki.Keress ilyen csajt ha ez tetszik de te ne akarj ilyen lenni mint Ariana:D

Te férfi leszel ha felnősz mert gondolom fiatal vagy még eléggé.

2022. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Kb az összeset
2022. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igazabol nem szeretnek izmosodni mivel olyan ferfias, es ezzel nem igazan tudok azonosulni,inkabb vekony ''lanyosabb'' stilus jon be
2022. máj. 5. 20:10
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
9.: Grande egész arca tiszta plasztika, abszolút nem hasonlít egykori önmagához. Nézz róla régi képeket, magáért beszél az egész. Nem, ez nem az idő természetes múlása... Arról már nem is beszélve, hogy durván blackfishing amit művel, újabban meg az ázsiaiakat majmolja kínosan. Amerikában erre különösen is harapnak, különösen az elöbbire.
2022. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező legalább ízlésed legyen már, pls...
2022. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ízlésen belül mire gondolsz pontosan.Arra ,hogy nekem ilyen típusú lányok jönnek be?
2022. máj. 6. 13:44
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
Bejönnek, vagy rá akarsz hasonlítani? Nem ugyanaz. Grande egy műnő, és egyre természetellenesebben néz ki... Még jó pár éve elment, de most...
2022. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igazabol mind2 de mivel fiu vagyok így nehéz lenne rá hasonlítani esetleg alkatilag hasonlitok valamennyire..
2022. máj. 6. 15:03
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha a régi Grande, még valahogy megértem. Na de a mostani... 🤔 Bocs, de nagyon gáz ahogy mostanság ázsiaiként próbál pózolni, előtte meg feketeként. Csodálom, hogy nem vitte el a karrierjét a cancel culture, odakint az nagyon keményen működik.
2022. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!