Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolta a...

Mennyire befolyásolta a fogyás a nemi életed?

Figyelt kérdés

Főleg azok válasza érdekelne, aki 10+ kilótól szabadultak meg, de persze bárki válaszát szívesen veszem.

Van/volt különbség, ha volt egyáltalán?


2022. máj. 8. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Igen. 35 kilót fogytam másfél év alatt. Az állóképességem sokkal jobb lett, sokkal tovább bírom azt, ha én vagyok felül.

Plusz sokkal jobban nézek ki és az önbizalmamon is dobott. Összességében sokkal jobb lett a szexuális életem.

N

2022. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sokkal jobb lett, mert a páromnak sokkal vonzóbb lettem, gyakrabban vagyünk együtt.
2022. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Nekem semmit,nem volt előtte se most se köztünk a férjemmel.62-ről fogytam 54-re
2022. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Semennyire. 75-ről fogytam 54-re, de akkor is inkább kiverte szex helyett.

Számítottam rá úgyhogy nem lepett meg, viszont sokkal könnyebb volt csúcsformában meghozni a döntést, hogy elválok.

2022. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!