Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1300 kaloriaval fogyhatok?

1300 kaloriaval fogyhatok?

Figyelt kérdés
164cm, 48kgos lany vagyok. Naponta a 10k lepesszam megvan mindig.

2022. máj. 9. 08:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem is felesleges már tovább fogynod. Van valami különösebb oka miért szeretnél még leadni az amúgy is kevés súlyodból? 1300 kalória nagyon kevés, 1200 alá pedig hacsak nem orvos javasolja különleges esetben nem is szabad menni. Ha gyarapodni nem is szeretnél, legalább tartsad meg a súlyodat. Nem tudom, hogy hány éves vagy vagy milyen nemű, de vannak erre kifejezetten kalkulátorok, amik segítenek, hogy mennyinél kellene lenned, hogy tartsad a súlyodat.

A túlzott/kóros soványság nagyon ártalmas tud lenni, ne juss el odáig.

Én 21 éves vagyok és 170 cm. Most értem el az eddigi legnehezebb testsúlyomat 77,8 kg-ot...na nekem kell és lehet is honnan fogynom :) :D

Vigyázz magadra és az egészségedre!

2022. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 xp ali ***** válasza:
100%
Igen, lehet. De a 164/48-ból már qvára nem kéne fogyni. Én a gebéket szeretem, de 164-hez az 55 is vékony.
2022. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!