Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178cm-hez 65kg milyennek számít?

178cm-hez 65kg milyennek számít?

Figyelt kérdés
Naponta 2 órát edzek, kivéve hétvégén, de kövérnek érzem magam sokszor.

2022. máj. 18. 10:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Tökéletes a testsúlyod. A testtömeg index alapján is, amit kitudsz számolni itt: [link]

Nagyon jó hogy rendszeresen edzel, de ne aggódj nagyon távol állsz a kövérségtől.

2022. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a magassághoz ez a súly teljesen normális, viszont képek alapján ennél többet is lehet mondani.

Hogy miért érzed magad kövérnek, annak esetedben valószínűleg pszichés oka van, nem pedig fiziológiai. Az edzés, a mozgás, a sport az egészséges élet alapja, azonban azért ne eddzd magad halálra minden nap kötelezően két órában, mert kövérnek érzed magad. Ott kezdődik, hogy a fogyás semmi máson nem múlik, mint a kalóriadeficiten, azáltal a diétán, tehát attól pusztán nem leszel vékonyabb, mert szétedzed magad, hiszen ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor nem fogsz fogyni. A mozgásra örömforrásként és egészségmegőrző tevékenységként gondolj.

2022. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1 az az oldal azt mutatja, hogy az alsó határt súrolom. Nem igazán hiszek ezekben.


Férfi vagyok egyébként.

2022. máj. 18. 11:30
 4/23 A kérdező kommentje:
#2 igyekszem úgy tekinteni rá. Viszont ha nincs meg a napi edzés akkor rosszul érzem magam.
2022. máj. 18. 11:31
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Ezért írtam, hogy neked pszichésen kell rendbe tenni a dolgokat, sokkal kevésbé fizikálisan. Nekem is voltak olyan éveim, amikor ha nem volt meg a heti 7 edzés, akkor már ostoroztam magam, hogy mekkora egy lusta disznó vagyok. Most is nehezen viselem, ha egy héten csak 4-5 edzés jön össze, de nekem vannak versenyzői ambícióim. Ha te egy szimpla hobbista vagy, akkor tényleg örömforrásként és rekreációként kell az edzésre gondolni, semmi többként.
2022. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Sovány vagy.
2022. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Ha napi 2 órát eddzel akkor valószínüleg izmos vagy. 1 kiló izomnak sokkal kisebb a térfogata, mint 1 kiló izomnak. (Azaz ugyanannyi kilóval izmosan sokkal vékonyabbnak nézel ki.) De 65 kiló 178 centihez mindenhogy vékony.
2022. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igen, eléggé izmos vagyok. De régen vékonyabb voltam, és annyi plusz kilót felszedtem (1 év alatt 5öt), hogy zavar.


20 éves vagyok egyebkent.

2022. máj. 18. 15:08
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

20 eves, es testkepzavaros.


Allj le a merlegelessel, allj le a fogyozassal, mert ez egyenes ut az anorexiahoz.

2022. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem normális a súlyod, de KÖVÉR BIZTOSAN NEM VAGY!
2022. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!