Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám csökkenteni az...

Hogy tudnám csökkenteni az étvágyam?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, de nehéz mert ritkán lakok jól. Nem eszek nagyon zsíros ételeket, egyszerűbb kajákat eszek de nehéz leállni. Van olyan hogy már nem is foglalkozok a tányérral csak magam elé rakom a lábast, még mások azt megennék 2 nap alat én 2 adagba eszem meg, és még akkor néha valami extra is becsúszik. Próbálok lassan enni keveset, de egyszerűen nem lakom jól. Ráadásul nem is eszek rendszeresen hanem inkább egész nap koplalok és este kezdek el enni. Tudom hogy ezen változtatni kell, de félek ha nappal eszek nem bírom megállni és többet eszek ak elleténél, de este még így is éhes leszek és Akkor csak még több kaját fogyasztok el.

Nem vagyok híve a diétának, inkább ennék rendesen sokszor kicsit és mozognék sokat, de egy kiadósabb mozgás után simán felfalnék egy lovat is.


2010. szept. 18. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt eszel igyál meg 2 pohár vizet és befog válni meglátod barátnőm is így fogyott le:)
2010. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 2 pohár víz nagyon jó ötlet, és szerintem menjél sportolni valamit, akkor egyrészt nem lesz annyi bűntudatod a zabálástól, másrészt a mozgás elveszi az étvágyat.

Vagy pl. mindig ha rádjön az ehetnék, nyomj le 30 fekvőtámaszt (nem muszáj egyszerre), és utána egyél csak.

2010. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerült, hogy naponta 2-3 bögre Maté teát megiszok. Ha éhségérzetem támadna mégis, akkor vizet iszok inkább az telíti a gyomrot. A mozgás is jó, ráadásul az agy is felfrissül.
2010. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!