Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel elképzelhető hogy...

Ezzel elképzelhető hogy fogyok is vagy csak szenvedek?

Figyelt kérdés
Reggel felkelek iszom egy kakaót meg 2 toast kenyeret lekvárral és margarinnal, vagy margarinnal és felvágottal. Aztán még viszek 2-t egyetemre, ez általában 6ig tart, ott eszem valami meleget és ennyi.
2010. szept. 18. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Sem a kakaó /tej/, sem pedig a margarin nem egészséges. Hol marad a gyümölcs???
2010. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ettől nem leszel egy feszes darab,az biztos.
2010. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem egészséges étrend, fogyáshoz se, súlytartáshoz sem jó. Reggelire teljes kiörlésű kenyér, gazdag feltéttel,(sovány felvágot, sajt, zöldségek) vagy gyümölcs, vagy zabkása gyümölccsel, natúr joghurt müzlivel, magvakkal stb. sokmindent kilehet találni, variálni, kakaó helyet frissen facsart gyümölcslé, vagy tea
2010. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Hol a hús (a felvágott nem számít)? Hol a zöldség? Hol a gyümölcs? Hol a napi 4-szeri étkezés? Hol a napi másfél-2 liter folyadék?


Hol a mozgás?

2010. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Hús?? mozgás? Zöldség?? Gyümölcs??

Térj észhez nagylány:))

2010. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát igaz nem egészséges a tej, de anélkül nem tudok meglenni 21 év alatt hozzászoktam, az a baj, hogy mivel nem én osztom az időmet azt eszem amit látok, igazság szerint a zöldséget nem eszem csak úgy max levesbe de azt meg csak hétvégén itthon eszem a pároltzöldségektől meg 2 nap után már rosszul vagyok, a hús hát az a melegkajában benne van általában, de lehet ráállok a salátákra amit talán el tudok cipelni az egyetemre.

A mozgás, hát az sajnos este hétkor érek haza, de közben 3x mászom fel a hegyre és nem kedvelem a liftet se. Majd megpróbálok valami felüléseket csinálni, azt az egyet szeretem. De szükségem lenne egy olyan 30 kg-t fogyni, és ma elkezdem:D

köszi a segítséget

2010. szept. 18. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Naponta egyél valami húsfélét. Naponta egyél valamilyen zöldségfélét (pl. szendvicshez uborkát, paradicsomot, paprikát), naponta vagy kétnaponta egyél gyümölcsöt (alma, narancs, ezeket suliba is el lehet vinni).

A tej nem baj, én is iszok, pl. ha fáj a torkom, estére megmelegítek egy bögrével, rakok bele egy kis mézet, egyszer 2 nap alatt ez tett rendbe egy makacs torokfájásból, fellépésem volt, sürgős volt, gyógyszer nem segített.

Ráadásul a tejben szükséges vitaminok is vannak (pl. ami a látásnak jó).

Sajtot is ehetnél, pl. anyukám - szintén fogyózik, de ő emellett cukordiétán is van - szokott Medve light-ot, akár magában, akár almával, akár szendvicsre.

Napi másfél-2 liter folyadékra - fogyókúrától függetlenül - szükség van, lehetőleg ez víz legyen.

4-szer egyél, reggeli, tízórai vagy uzsonna, ebéd és vacsora. Egyrészt ha így elosztod, kevésbé éhezel meg a következőre és kiegyenlítődik a táplálkozásod, másrészt így egészséges.

Soha ne feküdj le aludni korgó gyomorral, mert 1. nem fogsz tudni elaludni, és aki suliba jár, annak ez különösen rossz, 2. ha éhes maradsz és mégis el fogsz tudni aludni, nagyon sokat fogsz enni másnap reggelire, ami megterhelheti a gyomrot.

Soha ne hagyd ki a reggelit, és ha sietsz, akkor is egyél valamit, akár a buszon, mert 1. ez elindítja a napi emésztést, 2. velem egyszer megtörtént, hogy éhesen indultam el suliba, és majdnem összeestem a suli kapujában, azonnal a büfébe mentem, azóta ha esetleg reggelire nincs is időm, viszek egy almát, kekszet, amit megeszek, míg odaérek.

Mindig legyen nálad szőlőcukor, keksz, pláne suliban, mert ha keveset eszel, a tanulás rovására mehet, rosszabb esetben leeshet a vércukorszinted, amit hirtelen rosszullét jelezhet, és ezt azonnal helyre lehet hozni ezekkel az apróságokkal (ezt anyutól tanultam, és nem csak cukrosoknak hasznos).

2010. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

szia

fogyni ugy fogsz ha egyértelműen lecsökkented a kalória bevitelt.

a reggeli nemjó, mert hozzászoktat a kalóriabevitelhez, és igy egész nap zabálni fogsz. probálj meg kaja nélkül elindulni, és kevesebbet fogsz enni egész nap= fogysz.

2010. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
17.25 összekevered a szénhidrát csökkentést a kalória csökkentéssel.A reggeli meg a legfontosabb étkezés.
2010. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!