Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy adipex...

Elképzelhető, hogy adipex hozta ki a tünetet?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete kezdtem el szedni. Az étvágyamat tényleg elvette, de pár napja mintha egyre több zöld folt lenne rajtam. Van a térdhajlatomnál, bordámnál, fenekemnél és a felső karomnál is. Okozhatja, hogy a gyógyszer megemeli a pulzust és így az ereim nem tudnak mit kezdeni a vérrel? Vagy én nem értem ezt az egészet, de az tuti, hogy nem esésből származnak a foltok.
2010. dec. 14. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az orvosodnak mutasd meg.
2010. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Penészedsz :-D

Egyébként ez csak egy tünet, aminek okai vannak.

Szerencsétlen szíved, májad, miket kell kiállnia az idiotizmusod miatt.

Csak gratulálni tudok, őszintén szólva ha elpatkolsz, azzal legalább mást megmenthetsz, hogy ne szedjen drogokat fogyás céljából.

Amúgy ez valami speciális női agybaj, hogy ezt teszitek?

Mert hogy 5000x le lett már itt is írva, hogy káros és mégis ilyen sügérek vagytok.

Érdekes módon 1 férfi se szedi....ennyivel okosabbak lennének?!

2010. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nehezen megy a fogyás, mert már a normális súlytartomány alján vagyok és ennél szigorúbbra képtelenség volt venni a diétát. Abszolút nem ettem semmi hízlalót, de amikor azt láttam, hogy egyszerűen nem megy a fogyás, akkor úgy voltam vele, hogy tökmindegy eszek vagy nem és jól bezabáltam. És nem tudtam kijönni ebből az ördögi körből. Ekkor találtam rá a gyógyszerre és tényleg hat. Konkrétan erőltetem az evést. Csak magamat sem szeretném tönkretenni.
2010. dec. 15. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, én edző vagyok...mit vársz tőlem?

Hogy megdícsérjelek?

Mert drogozol ?!

Nem foglak :-)


Beszélj inkább arról, hogy mit sportolsz.

2010. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Futni szoktam. Amíg jó volt az idő kijártam a Margit szigetre és végigfutottam a futópályát úgy 2 naponta. Azóta nem sportolok aktívan amióta hihetetlenül nagy vádlit csinált nekem. 37 cm átmérőjű, konkrétan akkora mint a térdem fölötti rész, erre nekem ne mondja senki, hogy nem vastag. Az az érdekes, hogy erősítést nem is végeztem, csak kardio de abból elég sokat. Fogalmam sincs miből építettem fel, mert tuti nem ettem elég fehérjét. És nem hájas a vádlim, egyszerűen ennyire izmos. Na de ha edző vagy tudnál nekem tanácsot adni hogy tehetném vékonyabbá?
2010. dec. 15. 13:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell pont futni, van annál jobb módszer is.

Az, hogy a vádli hogy reagál az edzésre, az a genetikailag meghatározott izomösszetétel függvénye.

Ha valaki úgy születik, hogy eleve több a fehér (másnéven gyors összehúzódású) izomrostok aránya a vörös rostokhoz képest, (ezek kitartó munkára képesek, de nem növekednek)

akkor hajlamos a vádli a növekedésre.

Csökkenteni csak a bőr alatti sír tartalmát és a vizvisszatartást tudod.

A legtöbb ilyen jellegű probléma a pajzsmirigy rossz működésére vezethető vissza illetve a helytelen táplálkozásra.

Vízvisszatartást okozhat rossz vesefunkciók is.

Ha úgy érzed, nem stimmel valami, akkor irány az orvos.

Ebbe a bonyolult, egymásra ható rendszerekből álló élettani folyamatokba belepiszkálni ilyen súlyos mellékhatásokat okozó gyógyszerrel, nem a legjobb megoldás.

Nem bíztatlak semmire, meg orvosi vizsgálat nélkül főleg, de ennél még a pajzsmirigyhormonok szintetikus változatainak szedése is célravezetőbb.

Sportolók szokták alkalmazni, orvosi háttér vagy orvosi tudás szükséges mellé, de kevésbé veszélyes.


Azért hasznos szakemberhez fordulni, mert ő komplett programot, egy stratégiát dolgoz ki egyedül a Te személyedre szabva az optimális eredmény érdekében.

Mivel összetett dologról van szó, nem működhet egyik a másik nélkül.

A pihenés az edzés és a táplálkozás egyformán fontos, viszont így az eredmény garantált.

Adipex-el pedig a visszahízás és az egészségkárosodás garantált :-(

2010. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy hormonális problémám lenne, egyszerűen szerintem hajlam. Sosem voltam az a punnyadt típus, kisebb koromban pl. karatéztam is, aztán meg kézilabda, utána röpi, általában a 2 órás filmeket meg sem nézem egyben, mert nem tud úgy lekötni az, hogy csak ülök. Szóval akkor esélytelen, hogy kisebb vádlim legyen...hát ez szép :(.

Azért köszi a segítséget!

2010. dec. 15. 14:46
 8/12 anonim ***** válasza:
anno, mikor szedtem, be voltak duzzadva a lábaim, görcs húzta a vádlim, az összes ízületem fájt, liláskék vérerek futották be mindkét térdem, mintha zúzódásokkal lennék tele, és nehezen alvadt a vérem. amit elértem a bogyóval: kipisiltam az izmaim. a laboreredmény szerint magas volt a kreatinin szintje a vizeletemben, ami az izmok bontásakor képződik. szerintem más módszert válassz a fogyáshoz! vigyázz az egészségedre!
2010. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁ basszus én tettem fel azt a kérdést, hogy mitől lehetnek a lila foltjaim ha garantáltan nem ütöttem be magam. Nekem is csomó lett az elmúlt 1 hétben és nagyon megijedtem! A szád nem habzott véletlenül tőle?
2010. dec. 16. 07:51
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy mennyi ideig szedted? És rájöttél arra, hogy ez így nem jó, ezért hagytad abba vagy történt veled valami? Csak mert aki már nagyon belezavarodott a fogyókúrába, azt semmi sem érdekli csak a leadott kilók száma. Legalábbis én ezt tapasztaltam.
2010. dec. 16. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!