Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 évesen nagy mértèkű fogyás...

30 évesen nagy mértèkű fogyás után plötyi leszek?

Figyelt kérdés
74 kilóról szeretnék 58-60ra lemenni, de nem tudom, nem leszek e ráncos, lógóbőrű ha egyáltalán sikerül az évek óta őrizgetett narancsbőrt pl ledolgozni?! Inkább az izomépités, tónusozás lenne jó egyből? Nincs merszem kondiba járni, itthon is tudok olyan tornát végezni? Évek óta kollagént + napi 2-4 liter vizet iszok, ha ez számít.

2022. jún. 8. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
fiatalon még tud regenerálódni a tested. ha nem gyorsan fogy, akkor pláne. és nyugodtan menj kondiba. én 50 évesen is mentem. senki nem veled foglalkozik. légy büszke arra, hogy tenni akarsz magadért!
2022. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Inkább maradnál kövér?! Ne akarj.


Én 30 kilót fogytam 21 évesen és sok helyen striás vagyoj, dw lógó bőr nincs. Neked kevesebb a cél, kb meg se fog látszani

2022. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

15 kg fogyásnak semmi köze a nagy mértékhez! Nyugodtan eljárhatsz edzőterembe, hidd el, senkit nem érdekelsz majd, mindenki a saját dolgával foglalkozik. Ha otthon van kedved, akkor ott tornázz, ha szeretsz futni, biciklizni azt csináld, mindegy. A sport csak kiegészítés, a lényeg, hogy mit és mennyit eszel!

Ha nem kezded éheztetni magad, akkor nem fog lógni semmid, a bőr a hirtelen változásokra nem tud reagálni, célozz meg havi 2kg-ot. A narancsbőr meg genetika, nem fog elmúlni, amivel javíthatod még az az egészséges táplálkozás, és a sport. Az már jó, hogy sokat iszol, és szedsz kollagént, ezt a jó szokásod tarts meg.

2022. jún. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A NARANCSBŐR NORMÁLIS, NE DÉMONIZÁLJUK!

Egyébként, ha fogyni, formálódni akarsz, vágj bele. Érdemes tenni azért, hogy a bőröd követni tudja a változást, a koffein, és Q10 tartalmú krémek, szérumok, illetve a retinol sokat tud segíteni, de csodákra nyilván nem képesek. Alapvetően genetika, hogy mennyire tud a bőröd alkalmazkodni, de támogatni sose bűn. Csak nézz utána a hatóanyagoknak, hogy tényleg van-e hatásuk. Különböző kollagénes krémek pl nettó baromságok, mivel túl nagy molekula, nem fog beszívódni, csak rárakódik a bőrödre.

2022. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a támogatást mindenkinek, másokon egyébként semmi problémám a narancsbőrrel, de nekem az egész combom felülete tele van vele és épp csak akkor nem látszódik, ha fekszem vagy ülök… Nem vagyok egyébként kövér de erősen túlsúlyos, hiába Mes ruhákat hordok. Azt én is hallottam, hogy heti fél kiló - az ideális, csak rettegek tőle, hogy plötyi ne legyek… de akkor belevágok. :) Az étkezésem eléggé tisztának mondható, valszeg a makrók nem jók, ha évek óta nem fogyok vele, de a kalóriaszámlálást sok helyen evészavar kialakulásához kötik, meg nem is szeretném, ha ekörül forogna az életem.
2022. jún. 9. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, heti fél kiló az jó, viszont saját példámból kiindulva ha izmosodni szeretnél (nem testépítő izom, csak nem plöttyedt), akkor lehet ennél is kevesebb lesz a fogyás (mérleg szerint).
2022. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg fog látszani valószínűleg a bőrödön, de ez ne tartson vissza.


A narancsbőr sajnos nem múlik el, de nekem fogyás alatt pl sokat segített ebben a tekintetben az infratrainer.

2022. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Izmosodáshoz szólok hozzá. Én zsírból fogytam kicsit, viszont izmosabb lettem, így a mérleg változást még nem mutat. De centikben mérhető hogy alakul, a tavalyi rövidnadrágjaim most nem jók rám (pedig az egyiket imádtam) és az arcomon látszik leginkább, vékonyabb, nincs tokám. 5 kilót szeretnék még fogyni zsírból és több izmot, jövő nyárig. Úgyhogy edzéssel határozottan jó alakod lesz, ha lassan fogysz nem fog lógni a bőröd, meg amúgy is, 20 kiló alatt ez kevésbé nagy terhelés. :)
2022. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!