Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel már érhetek el jelentős...

Ezzel már érhetek el jelentős mértékű fogyást?

Figyelt kérdés

15 kg-tól szeretnék megszabadulni.


Már évek óta halogatom, de rosszul vagyok magamtól.

Úgy gondoltam, leírom, hogy miket ehetek miket nem. Szerintetek?


Folyadék:

-Víz

-Zöld tea (cukor nélkül)


Ételek, amiket elhagyok:

-Tészta

-Krumpli

-Panírozott ételek

-zsíros ételek, pörköltek.


Első körben csak ezeket hanyagolnám. Kezdetnek ér valamit?

Vagy valami tanács?



2018. jan. 18. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ér valamit. Számolni kellene a kalóriákat a biztos és egészséges eredményhez.
2018. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
F@$za. Bár ha ezeket pékáruval pótolod akkor adsz a $z@rnak egy pofont.
2018. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érhet valamit, akár sokat is, de kalóriadeficit kell. Ezek elhagyásával még rengeteg kalóriát bevihetsz...
2018. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a pékárukat is elhagyom. Barna rizs úgy tudom mehet. És rengeteg zöldség és csirke.
2018. jan. 18. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Elhagyhatod az összes gabonát is, az sem garancia a kalóriadeficitre.

De a csirke és a zöldség elég biztató fogyás szempontjából, azt hiszem, a többség számára ez elég laktató, míg kalóriát keveset ad. S ha nem eszel zsíros ételeket (bár nem tudom, ezt mennyire veszed komolyan, mennyi rejtett zsírt fogyasztasz... a zsír roppant fontos, azt nem szabad kihagyni, persze sok nem kell), akkor jó, hogy a barnarizst meghagyod, mert valamiből jönnie kell valamirevaló kalóriának s ez egy jó kis összetett szénhidrátforrás. Persze vannak más opciók is.

2018. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!