Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hétig csak almát...

Ha egy hétig csak almát eszek, akkor azzal fogyhatok? Ha igen, mennyit? és ez mennyiben károsítja a szervezetemet?

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat légyszíves!
2010. szept. 19. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

persze h fogsz fogyni

mennyivel károsít: hát kb semmi tápanaygot nem viszel be egy hétig a szervezetedbe csak almát, ami önmagában nem is lenne baj uzsira, vagy tízóraira de egész nap nagyon gáz

4. napra semmi energiád nem lesz, idegesség, hasmneé s8Mert a sok alma ezt okozza) fejfájás, hasfájás, szédülés

emellett vitaminhiány is felfog lépni, amit jóeséllye vmi betegséggel megúszol

izmaidat elveszted (mivel azt fogod leadni)

2010. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk reggelire ennék vmi barnakenyeret vagy ilyesmit és utána csak almát? és közben edzenék?
2010. szept. 19. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A mérleg kevesebbet fog mutatni, de zsírból nem fogsz leadni semmit, energiád pedig nem lesz. És nem bunkóságból kérdezem, de szerinted ha egy hétig koplalsz és ha "fogysz" is, utána mi lesz? 1 hét alatt ne számíts csodára. Vagy egy hét múlva lesz valamilyen nagy esemény, amire szeretnél fogyni?
2010. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazázból 2 hét alatt híztam 4 kilót és szeretném visszafogyni... és van több időm is, csak jó lenne minél gyorsabban.
2010. szept. 19. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
4 kiló nem a világ, inkább az étrenden kéne változtatni, ha 2 hét alatt annyit híztál. Iktass be sportot lehetőleg heti 6-szor és akkor csudajó lesz...
2010. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4 kiló tényleg nem a világ vége...Mások 30 kilók miatt szenvednek. 2-4 hét alatt le is megy, úgy, hogy tartani tudod hosszú távon azt a súlyt. Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen koplalós hetek visszaütnek és tényleg a dupláját szeded vissza, ahogy elkezdesz enni.

Bőven elég annyi, ha többet sportolsz és nem eszel fehér lisztes, cukros ételeket.

2010. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom, csak táncolok és ott elég necces azért a 4 kiló... egyébként 52 kiló vagyok, tudom nem sok, csak az emeléseknél meg ilyeneknél mégis jobb a 48-47 kiló, mint ez...
2010. szept. 19. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

nos ha tényleg ennyire fontos,akkor igyál 2 étkezés helyett fehérjeturmixot, a 3. étkezés, 600-800kalória körül legyen, saláta, hus, hal és uzsi, tízórai zöldség gyümölcs

2010. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fehérje megvonás miatt az izomtérfogatod összezsugorodik,ezt a csökkenést fogja mutatni a mérleg.A testzsír felkészül rosszabb időkre,ezért raktároz.
2010. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

lehet hogy hülyeségnek veszitek, de a néhány kiló felesleg megy le a legnehezebben:(

Én is már ezen nyőgök hónapok óta. 2 kiló feleslegen:S

2010. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!