Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy motiváljátok magatokat...

Hogy motiváljátok magatokat nap mint nap?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy, a motiváció ideig-óráig tart, azzal nem lehet eredményeket elérni. El kell kötelezned magad a céljaid mellett és megszokássá, az életed elemi részévé tenned.

És azt is érdemes fejbevésned, hogy ha elértél egy elfogadható testsúlyt akkor sem fogod szeméttel és cukorral telitömni magad, mert ha jól csinálod akkor nem lesz már rá igényed, nem fogja a szervezeted akarni.

2022. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Már nem kell motiválás. Megszoktam, hogy kevesebbet eszem, nem is bírnék már sokat enni, emellett nem vonok meg semmit magamtól. Egy csík csoki, vagy pár darab keksz/nápolyi simán mehet, csak bele kell kalkulálni a kalóriába
2022. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rutinná változtattam mindent.


Időpontokat állítottam fel, hogy mikor mit KELL csinálnom és nem mondhatok nemet egyikre sem.


Persze nem ilyen durvákat, hogy pontban 8kor reggeli, hanem hogy 7kor fel kelek és 7-től 9-ig meg kell oldanom a reggelit. Így meg van a szabadságom is a dologban, de még is megvan a napi rutin. Ugyanez a sportolással, hobbikban való fejlődéssel, házimunkával.

2022. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Arra gondolok, hogy ha nem lenne kigyúrt kokszos testem, akkor kénytelen lennék az eszemmel keresni a pénzt. Az meg ugye nincs, tehát muszáj gyúrni.
2022. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szintén a rutin segített. Megvan, hogy melyik étkezésre kb mennyi kalóriát eszek, vannak tipikus reggelijeim, amit imádok, ebédre variálom a CH-forrásokat, fehérjéket egy nagy adag salátához, uzsonna, vacsora a reggeli mintájára. Amikor néha meginogok, előveszem a régi, sátorméretű nadrágomat. 48as méretről fogytam 34esre.
2022. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Próbálgatom a ruháimat, és nézem magam a tükörben bennük, hogy milyen jól nézek ki. Szuper szexi dögös edzőruhákat veszek csak, amiket nagyon szeretnék felvenni, de ahhoz meg edzeni kell menni, így adja magát, hogy hetente többször edzek.
2022. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Gyrossal 😋
2022. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egy kettőből tanultam :)
2022. jún. 24. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy. A motiváció elég hullámzó dolog, jön és megy. Mesterségesen nem sokáig lehet ugyanazon a magas szinten tartani.

Én alkalmazkodtam ehhez, és kihasználom a nagyobb, magasabb inzenzívebb időszakokat, pl több mozgásra, keményebb edzésekre. Amikor alacsonyabban van, nincs annyi kedvem, akkor nem erőltetem, lazábban veszem.

Életmódot vàltottam, azaz új, jobb szokásokat vezettem be az életembe. Már megszokássá vált minden. A régi rosszabb szokasaimat pedig szép lassan elhagytam, vagy amennyire tudtam, csökkentettem.

2022. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy minél inkább tetszeni akarok a kiszemeltemnek.

Meg nem utolsó sorban azzal, hogy nem szeretnék 5 év múlva egy fájó derekú cukorbeteg lenni.

2022. jún. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!