Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mért van az hogy...

Awesome kérdése:

Szerintetek mért van az hogy mindenki baromi vékony szeretne lenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 16:48
 1/6 anonim válasza:

Mert az emberek hülyék, mint a s-ggem. Bocs.


Más dolog soványnak (vagyis nem kövérnek) lenni, és más betegesen soványnak.

2010. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert ez a mai kor ideálja. tv, újságok, divatszakma, színészek, zenei előadók ,mindenhol vékony nőket látsz. sőt aki úgymond normál testalkatú azt már megszólják az újságok, hogy milyen kövér mennyit hízott.. szerintem ez a 80as években még nem így volt. én nem vagyok kövér, még csak duci sem de pl ha meglátok egy próbababát a kirakatban hát ahhoz képest bálnának érzem magam. ezek után jóhogy mindenki vékony szeretne lenni.
2010. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a média folyamatosan ezt a hülyeséget nyomja a fiataloknak..Pedig a nagyon sovány lányok egyáltalán nem szépek,és csak sírnak mert nem jön a szerelem..
2010. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Más tényleg, ha valaki csontsovány akar lenni, meg az is, ha valaki sportosan karcsú. (vagy hogy mondjam...:D)

Egyik osztálytársam nézte még múlthéten a tesitanárt, és elkezdi: "Nézd milyen vékony! Csontsovány. De jó neki..."

Jó, az tesitanár, szóval vékony, de azért van ahol elég izmos is. Bár az alakja annyira nem szép.

Utána ez a csaj mondta, hogy fogyni szeretne. (csak egy kicsi felesleg van rajta, 5 kiló kb)

Én meg kérdezem, hogy mennyit szeretne fogyni. Mondja: 20kg-t.

Azt hittem, megáll az eszem.:|


Szóval ez már kicsit beteges szerintem.

2010. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ideál ide-vagy oda, vékonynak lenni sokkal kellemesebb érzés mint hájasnak. Egyszerűen nem szép az, ha valakinek hurkás a hasa, összeér a combja, vagy rezeg a felkarja...

Nekem személy szerint az tetszik, ha valaki izmosabb az átlagnál, úgyhogy még csak nem is az anorexia-divatot képviselem. Ennek ellenére esztétikusabbnak találok egy vékony embert egy hájasnál.

2010. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos igen mindenhonnan ezt sugallják: a tv , a sztárok, az újságok minden.Ha valaki sztárként már ducibb akkor kigúnyolják az újságok.

Én egyáltalán nem vagyok vékony és elég rossz ha bemegyek egy átlag ruhaüzletbe és alig találok magamra valamit mert minden a vékony emberekre van szabva.

2010. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!