Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat/rosszul ettem ma?

Nagyon sokat/rosszul ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggeli:Egy tányér zabkása(4ek.zabpehelyből)

Tízórai:Egy alma,3kocka 75%-os csoki

Ebéd:4korpovit

Uzsi:1 alma

Vacsi:Vaníliás gyömbéres csirkemellcsíkok.Egy nagy lapostányér felét foglalta el.Plusz ettem 3túrós pogit.


Nem így szoktam kajálni,mert pl pogit nem szoktam enni soha.Csak most így jött ki.

Ja és az ebéd meg a vacsi fordítva szokott lenni,csak most nem tudtam ebédre megcsinálni a főtt ételt.És általában nem korpovitot eszek,hanem joghurtot vagy tojást,vagy ilyesmit.

De....a mai nagyon nagyon sok,és rossz volt?:/

Annyira sokat olvasok ilyenekről,hogy teljesen belekeveredtem és a saját kajámat már nem tudom normálisan megítélni,hogy jó-e.:S

14/L


2010. szept. 20. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

F0rdulj 0rv0Sh0Z mert mar mar az An0rexia jeleit h0rd0z0d magad0n...


Amit te muvelsz az emeszteszavar. Igy egy ideig lehet birni aztan felad0d es a vegen megt0bbet f0gsz hizni.


Usszal es setalj s0kat. Es neha becsuszhat a tur0s p0gacsa is nem kell megf0sztani magad mindent0l csak mert a hiusag0D er0Sebb lehet mint az akarat0d..

Ne kin0zd magad.

2010. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
50%

Egyáltalán nem ettél sokat, sőt.

Mindennap egyél:

legalább egyszer főttételt

-tejterméket

-gyümölcsöt.

Ez amit kajáltál ebédre az semmi. Ha nincs étvágyad valami sportot javasolok. Inkább ebédre egyél meleg ételt, ha módodban áll!

Ha továbbra is így táplálkozol, rendezetlen lehet a menzeszed!

Most, amíg fiatal vagy és "van" anyagcseréd, nem kell fogyózni! Inkább menjetek el a barátnőiddel fitneszterembe.

Üdv

2010. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Leírtam,hogy általában ebédre szoktam főtt ételt enni.:)

Amúgy heti egyszer járok táncolni,plusz ha olyan idő van akkor futni,meg torna mindennap.

És mindennap eszek gyümit...nem bírnám nélküle.Van,hogy csak azt eszek,annyira imádom :DD

Meg mindennap iszok tejet,eszek joghurtot vagy tojást,sajtot.Szóval ezek megvannak.Amúgy köszi.:D


Elsőnek meg: :DDDDDDD

2010. szept. 20. 19:06
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy már 2hónapja nemjött meg.Ez lehet a fogyótól?:O
2010. szept. 20. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Írd már meg, h milyen magas vagy és hány kg!!!! köszi :)
2010. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok.

Igen, lehet attól!

2010. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De én nem arra akarok választ kapni,hogy kell-e még fogynom :D


És lehetek 50kilósan egy plöttyedt hájpaci is,de lehetek szép,feszes izmos is.Szóval....ezt sosem értettem mért kérdezik meg.

2010. szept. 20. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:
14 évesen és 50 kilósan, hogy lehet vki hájpacni??sztem sehogy....
2010. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kimondta,hogy 50kilóvagyok?:DDD

Csak példát mondtam.

Amúgy szerintem lehet...mert én pl 155 centi vagyok,és ha ahhoz lennék 50kiló,semmi mozgással,szar kajákkal...simán nézhetnék ki dagadtnak.:)

2010. szept. 20. 19:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Dagadt....155 es 50 kgval ?


Ne viccelj. De nem birm az ilyen csajszikat ...plane mik0r nala valban dagadtabbaknak irja sirja

bcs de..undi :D

2010. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!