Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legetseges napi 600-800...

Hogyan legetseges napi 600-800 kaloriaval meglenni egy nap?

Figyelt kérdés

Olvastam pl Angelina Jolie napi 600 kaloriat eszik ( lehrt csak egy ujsagiro szenzacio hajhasza ) nem tudom, akkor is. Hogyan tud valaki napi ilyen keves kalorian meglenni ? Vagy pl aki anorexias es ez mellett tesz vesz egesz nap ugyeket intez?

Nem faradtak ezek az emberek?


2022. júl. 9. 10:25
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Én egyszer 8 napig tartottam egy olyan diétát amiben naponta 300-400kaloriat vittem be és még minden nap tornáztam is.A végére fogytam 9kg DE azért hagytam abba 1:mert nagyon éhes voltam 2: a 9.napon már ájuldoztam illetve már a többi napon is meglatszott a hangulatom hogy nem nagyon eszek(semmihez nem volt kedvem)

Miután abba hagytam evésrohamok jöttek rám( egy nap kb amit lattam megettem több mint 8000kaloriat) a súlyom sem maradt tartósan úgy mert vissza híztam (jojo efektus) tehát baromira nem erte meg.

2022. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Én éveken keresztül elvoltam így. Igazából fel sem tűnt, csak többet aludtam, kimerültebb voltam, és vérszegény, de nem ájultam el, meg ilyesmik.

Persze menzeszem sem volt, de annak meg nagyon örültem.

2022. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én kb. 1000kcal-on élek, de nem mindegy mi az...
2022. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!