Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó étrend a...

Szerintetek ez jó étrend a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Nagy súlyból indulok, 1800-as kalóriakeret.

Kaptam étrendet, kiváncsi vagyok a véleményetekre, leírok 3 napot példaként. Persze minden grammra pontosan kiszámolva, de csak a végén írtam mennyit tartalmaz.


30N 170/94


Első nap

Reggeli

TK kenyér, pulyka sonka, paradicsom, fekete olajbogyó


Tízórai:

Alma-narancs smoothie


Ebéd:

Paradicsomos darált marha (10%), barna rizs


Uzsonna:

Joghurt zabpehellyel, aszalt barack, dió


Vacsora:

TK kenyér, avokádó, uborka, főtt tojás


Kcal: 1798

fehérje: 92g

Szénhidrát: 252g

Zsír: 63g


Második nap

Reggeli

Rántotta hagyma, gomba + tk kenyér


Tízórai

Alma mogyoróvajjal


Ebéd

Pulyka bolognai, tk spagetti tészta


Uzsonna

Datolya, étcsoki


Vacsora

Tk szendvics mozzarellával, paradicsom


Kcal: 1804

Fehérje: 87g

Szénhidrát: 230g

Zsír: 73 g


Harmadik nap

Reggeli

Túró kakaóporral, mandula, méz


Tízórai

Aszalt barack


Ebéd

Csirke, cukkini, paradicsom penne tésztasaláta


Vacsora

Mozzarella saláta, paradicsom, bazsalikom


Kcal: 1768

Fehérje: 117g

Szénhidrát: 173g

Zsír: 75g


2022. aug. 2. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Lényegében tökéletes. Meg is lepodtem mert eloszor csak azbeteleket olvastam es a szoveget nem. Gondoltam végre valaki aki normálisan egeszsegesen eszik.

Van rost, gabona, zöldség, jó zsirok, lassú szénhidrát, vitaminok js bőven. Makrók arany ais jó. Ha nagyon bele akarnék kötni az annyi lenne hogy a lenne legyen durum és ne fehér.

Illetve az alma narancs smoothiehoz tennék pl tejterméket nem csak vizet hogy lassítsa a felszivódást. De még az uzsonnák és tízóraik is tökéletesek. Tipikus hiba szokott lenni hogy pl alma magában, mikozben ahhoz kell valami zsur es fehejre amire a magvak tokeleteske.


Privátban megirod az étrendkészitő nevét? Nekem sokszoe kiszúrtak a szememet 1200 kalóriás koplalással, és te ezek szerint találtál egy normálisat

2022. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Elég jó. Nekem kicsit sok lenne a zsír, de még az ajánlott értéken belül van.

Ha tartod, nagyon szép eredményeket fogsz elérni, egészsegesen

2022. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neked jó akkor jó, és az számít. Én éhenhalnék mellette, és a diétám összetétele is teljesen más, de ez én vagyok, és hogy kinek milyen a jó étrend az teljesen egyéni dolog.:) Bármi is a célod, sok sikert és sok erőt kívánok.
2022. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!