Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy fogyás alatt...

Lehetséges hogy fogyás alatt mégis "híztam"?

Figyelt kérdés
Fogyókúráztam 2 éve és akkor sikerült leadnom 10-12 kgt. Idén viszont ismét neki álltam de egy dekát sem fogytam a mérleg szerint. Sőt 1 nap alatt valamiért többet is mutat a mérleg. Azt hozzá tenném hogy egy ideig táplálkozási zavarom volt, mindig túlettem magam. Nem kilókból hanem centikből megy lejjebb. Sokan mondják hogy láthatóan fogytam, de én ezt nem érzem a kilók miatt. Világ életemben zavart a kilószámom. Jelenleg 80 kg vagyok(17 éves lánykent :( ) és mondanom sem kell ez mennyire gáz/sok. Szóval van valami ötlet ami szerint kgból is fogyhatok? Vagy csak haladjak tovább a centikkel?

2022. aug. 9. 05:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1 nap alatt nem híztál, lehet nem voltál wc-n, vagy 1 pohár vízzel többet ittál.

Mennyiben változtattad meg az étkezési szokásaid, mit, mennyit iszol, sportolsz?

2022. aug. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyénnek egy nap alatt akár 2-3 kilót is ingadozhat a testsúlya (pl. víz, salak) fogyástól függetlenül. Egyébként mennyi a napi kalóriakereted?
2022. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
1 nap alatt híztál :D ha ennyire nem vagy képben a dolgokkal, talán tájékozódni kéne.
2022. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megjönni mostanában? Nekem előtte 3 nappal mindig felugrik a súlyom 1,5-2 kgmal.


Amúgy mit értesz fogyókúra alatt? Ha visszajött, rosszul csináltad eleve.

2022. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficitben kéne lenned, ha nem tudod mennyit eszel, tök lutri, hogy fogysz-e.
2022. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1500 kcalt eszek, hetente 3-4x edzek és próbálok olyanokat enni amik egészségesek. De ha megkívánom az édességet általában bele építem ebbe az egészbe(magyarul ugyanugy kcal deficitben vagyok). Viszont a 4es válaszolónak, elméletileg már tegnap kellett volna megjönni...
2022. aug. 9. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6: akkor no para, teljesen normális.
2022. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáciokor nekem kb 1.5 kg mindig feljön. De ez csak viz es utana lemegy. Siman lehet ez az oka
2022. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!