Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok és folyamatosan...

Fogyókúrázok és folyamatosan feszült vagyok?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék?

Hogy könnyitsek ezen?


Amióta fogyókúrázok annyira feszült vagyok, kis dolgokon fent akadok sirhatnékom van, idegbeteg vagyok, mikor az idegi szintem már a plafonon van legszivesebben meghalnék…

Mit csináljak?

Eszem rendesen.. az életemben is vannak ezen kívül is problémák amik csak tetőzik az egészet..


2022. aug. 9. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Növeld a szénhidrát mennyiségét legalább 50 százalékra és oszdd el 5 étkezésre, 3-4 órás időközökkel.
2022. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az étkezést nem akarom növelni mert az most pont elegendő, nem fogyok gyorsan sem, normál..

Inkább az idegesség kordában tartására keresnék tippeket

2022. aug. 9. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem a kalória mennyisègèt kell növelni. A CH arányát a zsír rovására.
2022. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szedjél magnéziumot
2022. aug. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem eszel normálisan, azért vagy ingerült.


Nem megfelelő CH bevitelnél ez veeljáró.

2022. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit jelent a fogyókúrázol és mit jelent az eszel rendesen. Anélkül nem tudunk segíteni.

Az idegesseget akár mennyiség akár minőség hiányábol faado vitaminhiany miatt is lehet. Magneziumot erdemes lenne szedned

2022. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!