Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok ekkora súlyból ?

Miért nem fogyok ekkora súlyból ?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. 155cm 106 kiló.


Reggelim: 2 szendvics ( kenyér, sonka, vajkrém, paradicsom, paprika, sajt, chiamag) cappuchino, banán


Tízórai : műzli szelet, alma, joghurt


Ebéd : 250 g csirkemell filé grillezve, egy avokádó , 200g rizs, cézár saláta


Uzsonna: joghurt, banán, zabpehely


Vacsora: sült hal, kukoricás rizs, tartármártás diétásan, 3-4 paradicsom, egy marék dió, egy marék sós mogyoró


Ülőmunkát végzek, de elég sokat lépcsőzöm mert nincs lift és a negyediken lakom. A buszhoz is sétálok. Oda vissza kb. 700-800m.


Adnátok tippeket?


2022. aug. 10. 14:13
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
100%

Ez sajnos rengeteg, 2 napi adag kb! Hidd el, tapasztalat.



Reggeli: 1 szendvics ( TK kenyér, sonka, vajkrém, paradicsom, paprika, sajt, chiamag) cappuchino



Tízórai : alma, joghurt, pár szem mag



Ebéd : 150g csirkemell filé grillezve, 50g rizs, cézár saláta



Uzsonna: banán



Vacsora: sült hal, 3-4 paradicsom

2022. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább egy kevés ideig kéne kalóriát számolnod. Mármint, csak azért, hogy megtudd, hogy mégis milyen ételekben kb. mennyi kalória van. Pl. sült csirkében 100 grammban kb. 160 kalória, viszont például 100 gramm napraforgómagban 600 kalória. De nem csak a napraforgómagban, hanem tökmag, dió, mogyoró, stb.. az ilyenek azok kb. 100 gramm/600 kalóriás dolgok. Szerintem a kalóriaszámolás a fix módszer, de ha valaki nem is akar kalóriát számolni végig, akkor is érdemes utánanézni, hogy milyen ételek mégis mennyi kalóriát tartalmaznak, mert így nem csoda, ha az ember nem fogy.
2022. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Durva becsléssel ez 2500-3000 kalória, ami rengeteg neked a fogyáshoz. Vidd le 2000-re, mérj le mindent 2-3 hétig, lehetőleg nyersen, azaz az alapanyagokat.
2022. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
56%
Hallod, egy testepito nem eszik annyit mint te. Ez brutalis amit megeszel, radasul 5x egy nap...
2022. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, nem akarlak megbántani, de miközben van rajtad 50-55 kiló súlyfelesleg, mi a nyavalyának kell magadba tömni már reggel két, jól felturbózott szendvicset és mögé küldeni egy banánt? Szinte hihetetlen, hogy 3 óra múlva ismét éhes vagy és tízóraiznod kell, mint egy ovisnak. Ebédre 20 deka rizs? Gondolom, vacsorára is annyi, bele még egy kis hizlalós kukorica, és még ez sem elég, akkor jön a nasi...

Eddig nem tűnt fel - a plusz kilók okán -, hogy túl sokat eszel?

2022. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
39%
Jézusom emberek, hogy tudtok így beszélni? Mintha azt írta volna, hogy három hambit benyom ebédre. Ne itt kérj tanácsot, állítom a fele aki írt jobban elhízott, csak szeret mást lenyomni. 2022-ben ledisznózni valakit, csak igazi tanulatlan taplók szoktak. Menj el konditerembe rendes személyi edzőhöz. Segít a mozgásban és az étrendben is. Látom, hogy próbálsz egészségesen étkezni, csak nem vagy tisztában hogyan is kell. Éhezésmentesen is lehet fogyni, nem kell ilyenekre hallgatni, aki azt mondja ne zabálj. Ez nem zabálás, csak kicsit át kell alakítani. Szóval fordulj szakemberhez és ezt a kérdést ne nézegesd, mert kevés kivétellel barmok válaszolnak neked. Sok sikert!
2022. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
21%

Hát pedig zabál. 3 óránként, mint a szopós csecsemő :-D

Kevés dolog tud annyira felb*szni, mint amikor valaki reggeltől estig tömi a majmot.

2022. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
73%
27. Segítséget kért. Anyád nem tanított meg téged normálisan beszélni, vagy kibuktál az iskolából és nem tudsz? Engem meg az ilyen suttyók tudnak felidegesíteni, akik semmivel nem értenek többet a táplálkozáshoz de végre találnak valakit akibe beletörölhetik a lábukat, arctalanul. Kíváncsi lennék te hogy nézel ki. Szerintem jót tudnék kacagni én is..
2022. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
64%

A 27-es tényleg suttyó, kérdező fogadd meg a normális hangvételű válaszokat.

A személyi edzőt én is javaslom.

2022. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
#28, te jöttél ide kötözködni, amúgy 160/52, és igenis az igénytelenség egyik netovábbja, ha valaki hagyja magát ennyire elhízni. 50 kiló nem egyik napról a másikra ugrik fel.
2022. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!